WYJĄTKOWE PREMIERY NA KANALE FOX JUŻ JESIENIĄ

Tym razem stacja FOX przygotowała dla swoich widzów wyjątkową rozrywkę, stanowiącą idealny relaks przed zbliżającymi się, jesiennymi obowiązkami. Wszyscy fani tajemnic i kryminalnych dochodzeń będą zachwyceni – czekają na nich bowiem aż dwie premiery seriali pełnych intryg i zwrotów akcji!

DIABELSKA GRA

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 14 WRZEŚNIA O GODZINIE 21:05

Tworzony na podstawie powieści Guido Maria Brera serial „Diabelska gra” opowiada historię Massimo (Alessandro Borghi) —  włoskiego bankowca, który pnie się po szczeblach kariery w londyńskim banku. Mimo kryzysu finansowego, który dotknął świat, Massimo dobrze sobie radzi i zyskuje tym sympatię swojego mentora Dominica Morgana (Patrick Dempsey). Sprawy komplikują się, gdy Massimo zostaje uwikłany w skandal finansowy. Długo wyczekiwany przez Massimo awans przypada innemu bankierowi - Edwardowi, który niedługo potem ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Massimo jest pewien, że ktoś próbuje go wrobić, a śmierć Edwarda jest związana z większą aferą, w którą zamieszany jest jego mentor.

SYN MARNOTRAWNY

PREMIERA: WTOREK 8 WRZEŚNIA O GODZINIE 22:00

Kryminolog Malcolm Bright (Tom Payne) jest nieprześcigniony w tropieniu zabójców. Co sprawia, że doskonale wie jak myślą i potrafi przewidzieć ich kolejny ruch? Prawdopodobnie ma to zapisane w genach po swoim ojcu... seryjnym mordercy, znanemu szerzej jako „Chirurg” (Michael Sheen). Malcolm walczy z nękającymi go koszmarami z przeszłości oraz tajemnicami rodzinnymi, pomagając rozwiązać zagadki, których nikt inny nie potrafi rozwikłać. Zmagając się z problemami psychicznymi, manipulującą matką i ojcem zamkniętym w zakładzie psychiatrycznym, Malcolm wraz z nowojorską policją stara się zapobiec morderstwom. Wygląda na to, że ucieczka przed zbrodnią nie jest jednak możliwa.