WRZESIEŃ W CANAL+ KUCHNIA

Już 18 września w CANAL+ Kuchnia nowy sezon programu „ABC gotowania – kuchnia hiszpańska”. Gospodynią programu będzie niezastąpiona Marieta Marecka, która oprowadzi widzów krok po kroku po kuchni hiszpańskiej. Opowie i ugotuje najważniejsze potrawy, które są wizytówką tej sztuki kulinarnej. Następnie od 19 września widzowie będą mogli oglądać drugi sezon serii „Jakubiak rozgryza Polskę 2”. Tym razem prowadzący Tomasz Jakubiak bierze na warsztat nowe szlagiery kuchni polskiej. Zapraszamy!

ABC GOTOWANIA – KUCHNIA HISZPAŃSKA

Kuchnia hiszpańska ma w Polsce coraz więcej wielbicieli. Wychodząc im naprzeciw Marieta Marecka  bierze na warsztat popularne dania, charakterystyczne dla różnych regionów Półwyspu Iberyjskiego. Przyrządzi m.in. paellę na kilka sposobów, różne rodzaje smakowitych tapas, aromatyczne mięsa i warzywa, dania z ryb, gazpacho, przegrzebki, a na deser – słodziutkie churros. 

EMISJA: OD 18 WRZEŚNIA, SOBOTA, GODZ. 15:30

JAKUBIAK ROZGRYZA POLSKĘ 2

Tomasz Jakubiak kontynuuje kulinarną podróż po kraju w poszukiwaniu przepisów na tradycyjne, polskie dania i ich regionalne warianty. Tym razem poznamy sekrety przyrządzania idealnego rosołu, chłodnika, grochówki, ozorków, klusek, placków, kotletów mielonych oraz kaczki i dań z grzybów. Tomek przygotuje własne wersje tych potraw, inspirując się przepisami lokalnych kucharzy i gospodyń.

EMISJA: OD 19 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, GODZ. 12:30

Niezmiennie na antenie CANAL+ Kuchnia widzowie zobaczą również zagraniczne produkcje m.in. „Podróż przez smaki Chin 3” oraz „Jamie gotuje po włosku”:

PODRÓŻ PRZEZ SMAKI CHIN 3

Autorzy serii przemierzają Chiny wzdłuż i wszerz, by poznać przebogatą tradycję kulinarną tego kraju. Każdy region ma swoje charakterystyczne dania, składniki i zwyczaje związane z przyrządzaniem czy podawaniem posiłków. W trzecim sezonie poza potrawami z różnych zakątków Chin poznamy też osobiste historie ludzi, dla których gotowanie i jedzenie jest ważnym aspektem życia.

EMISJA: OD 12 WRZEŚNIA, NIEDZIELA GODZ. 14:30

JAMIE GOTUJE PO WŁOSKU

Od skąpanej w słońcu Sycylii po ośnieżone Alpy. Jamie Oliver przemierza Włochy z południa na północ, by spróbować lokalnych potraw. Jego przewodnikiem jest kucharz Gennaro Contaldo. Razem zaglądają do kuchni włoskich mam i babć, które dzielą się z nimi przepisami na proste, domowe dania. Z zaledwie kilku składników przyrządzają smakowite potrawy, które stały się sławne na całym świecie.

EMISJA: OD 8 WRZEŚNIA, NIEDZIELA GODZ. 21:45

CANAL+ Kuchnia to kanał kulinarny, który każdego dnia dostarcza widzom inspiracji do gotowania. Ideą kanału jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia, nurtu zero waste, a także odkrywanie unikalnych smaków i aromatów lokalnego jedzenia z różnych zakątków Ziemi. Wszystko to sprawia, że stacja przyciąga przed telewizory atrakcyjne grupy widzów, co pokazują wskaźniki dopasowania: AFF 267 (W25-59 C50K+), AFF 283 (W20-59 Top Management), AFF 163 (W20-59 inc. >3500).

DANE: NAM, VII-VIII 2021, AFF Ix vs. A16-49, 06:00:00-25:59:59.