WIOSNA W TVN7 STARUJE JUŻ OD LUTEGO!

Wiosna w TVN 7 zaczyna się już w lutym. I zapowiada prawdziwą ucztę dla telemaniaków! Największe przeboje kinowe, światowe hity serialowe oraz super premiery – tego nie można przegapić!

W nowym sezonie warto zwrócić uwagę na premierowe hity serialowe. W niedzielne wieczory (średnia minutowa widownia pasma to ponad 260tys.) na antenie TVN7 zagości- „Revolution”. W tej epickiej przygodzie pewna amerykańska rodzina próbuje stawić czoło permanentnemu brakowi energii elektrycznej na całej planecie, która stała się światem opustoszałych miast, lokalnych bojówek milicyjnych oraz heroicznych rewolucjonistów dążących do odzyskania wolności. W każdą technologię co do jednej - komputery, samoloty, samochody, telefony, nawet oświetlenie - uderzył tajemniczy i permanentny blackout. „Revolution” to podróż pełna przygód, emocji, a także nadziei oraz odrodzenia widziana oczami młodej, obdarzonej silną wolą kobiety – Charlie Matheson i jej brata Danny’ego. Kiedy Danny zostaje porwany przez jednego z przywódców milicji – w roli czarnego charakteru kapitan Tom Neville, Charlie musi połączyć siły ze swoim wyalienowanym wujkiem Milesem, byłym żołnierzem amerykańskiej piechoty morskiej prowadzącym pustelnicze życie. Wraz z grupą ocalałych osób wyruszają na pomoc Danny’emu, chcąc jednocześnie obalić milicję oraz ostatecznie przywrócić niepodległość Stanom Zjednoczonym. Przez cały czas nieustannie poszukują przyczyn tajemniczego braku energii oraz odpowiedzi na pytanie, czy można ją przywrócić.

EMISJA: niedziele, od 16 lutego o godzinie 22.15.

Kolejny serialowy hit- „The Following”, będzie emitowany w czwartkowe wieczory (średnia minutowa widownia pasma to ponad 174tys.). Serial przedstawia historię agenta FBI w stanie spoczynku, Ryana Hardy’ego, w tej roli niezastąpiony Kevin Bacon, który zostaje wezwany przez centralę, aby zająć się śledztwem w sprawie seryjnego mordercy, Josepha Carrola (James Purefoy), który zbiegł z więzienia i stworzył przestępczą organizację. Doktor Carrol pracował jako wykładowca na uczelni i prowadząc wykłady o twórczości Poego, mordował studentki. Dzięki dostępowi do komputera w więzieniu założył grupę wsparcia dla seryjnych zabójców, której członkowie umożliwili mu ucieczkę.

EMISJA: czwartki, od 20 lutego o godzinie 22.05.

Dane: NAM, I 2014, AMR dla pasm: niedziela 22:15-23:00,czwartek 22:05-23:00, A16-49