TVN STYLE - WIOSNA W JUŻ W LUTYM. STACJA PRZYGOTOWAŁA DLA WIDZÓW 6 NOWYCH PROGRAMÓW!

Najlepszy kanał lifestylowy w Polsce dba o swoich widzów. TVN Style przygotowała dla nich bogatą, wiosenną ofertę programową. Wśród nowości zobaczymy: „Polowanie na kuchnie” – pierwszy format z portfolio Scripps Networks Interactive wyprodukowany przez TVN, nowe programy Katarzyny Bosackiej - „Wiem, co jem na diecie” i Pauliny Młynarskiej - „Niebywałe”, film dokumentalny z Anitą Werner oraz reality-show „Apetyt na miłość”.

 

Idzie wiosna! To idealny moment, żeby zadbać o siebie. Zrzucić parę kilogramów, zacząć ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Jak nie teraz, to kiedy? Jak nie z Katarzyną Bosacką, to z kim? Prowadząca pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i trwale zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się  z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Bosacka udowodni, że aktywność fizyczna nie musi wiązać się z kupnem drogiego karnetu do nowoczesnej siłowni. „Wiem, co jem na diecie” już od 28 lutego.

Tego samego dnia na antenie TVN Style zadebiutuje reality-show „Apetyt na miłość”. W każdym odcinku trzy osoby przygotowują potrawy, które mają podbić serce singielki lub singla. Osoba wybierająca musi podjąć decyzję, nie mając pojęcia, kim są i jak wyglądają autorzy poszczególnych dań. Czy można znaleźć uczucie kierując się jedynie kubkami smakowymi?

1 marca zaczynamy „Polowanie na kuchnie”. Zupełnie nowa kuchnia w kilka dni? Dorota Szelągowska uwielbia takie wyzwania. Prowadząca razem z mieszkańcami pozbędzie się każdego zbędnego mebla i instalacji. Będzie walczyć, aż do ostatniego gwoździa. Bo żeby coś zbudować, najpierw trzeba zburzyć! Wszystko po to, żeby stworzyć jedyną i niepowtarzalną kuchnię dostosowaną do potrzeb jej właścicieli.

W kwietniu z programem „Niebywałe” wraca Paulina Młynarska. Prowadząca TVN Style lubi wyzwania i uwielbia rozmawiać z ludźmi. Bada wnikliwie wszystkie interesujące ją tematy. Często ekstremalne i trudne do logicznego wyjaśnienia. W swojej nowej audycji spotka się z ciekawymi bohaterami z całego kraju, którzy opowiedzą jej swoje niesamowite historie. Będzie pytała, zgłębiała tajemnice i sprawdzała to, co niebywałe.

 

„Niezwykłe przypadki medyczne” to kolejna nowość TVN Style. Dr Gojdź spotka się z pacjentami, którzy już dawno stracili nadzieję na pełen powrót do zdrowia. Odwiedza ich w domach, gdzie dzielą się z nim swoimi wstrząsającymi historiami. To nie są standardowe przypadki chorób. Wśród bohaterów zobaczymy m.in.: dotkliwie poparzonych bliźniaków, którzy zapalili się w samochodzie i oszpeconą przez chirurga plastycznego kobietę. Dr Gojdź zrobi wszystko, żeby im pomóc.

TVN Style od kilku sezonów nagrywa dokumenty w różnych krajach. Po miesiącach starań i walki z biurokracją jako jedyna stacja na świecie uzyskała pozwolenie na zdjęcia w kobiecym zakładzie karnym w Brazylii. To właśnie tam odbywa się nietuzinkowe wydarzenie - konkurs piękności osadzonych. Do São Paulo razem z ekipą stacji trafiła Anita Werner, dziennikarka „Faktów” i TVN24. Prezenterka miała jedyną i niepowtarzalną szansę poznać wszystkie panie startujące w konkursie oraz uczestniczyć w emocjonujących przygotowaniach do wyborów Miss. Była to także niepowtarzalna okazja do poznania ich burzliwych historii. Kto zdobędzie tytuł „Miss Więzienia”?

Wiosną powracają na antenę TVN Style nowe sezony znanych już widzom programów: „Dorota Was urządzi”, „Wiem, co kupuję”, „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, „Afera fryzjera”, „Sablewskiej sposób na modę”, „W roli głównej”, „Pani Gadżet”, „Klinika urody”, „Magiel towarzyski”, „Stylowy magazyn”, oraz „Sekrety lekarzy”.

Będzie się działo. Wiosna w TVN Style już w lutym!