WIOSNA W ROMANCE TV!

Wraz z nadejściem wiosny, Romance TV przygotował dla widzów specjalne propozycje programowe. W kwietniu będzie można zobaczyć filmy z serii „Wyspy marzeń”, które nastroją nas na nadchodzące ciepłe dni. Do tego wiele premier, m.in. 10. sezon serialu „Górscy ratownicy” czy wielkanocny cykl o silnych i niezależnych kobietach, które stały się symbolami walki o własne marzenia i ambicje. Majówka w Romance TV upłynie pod znakiem najpiękniejszych historii o ogromnej sile miłości – „Piękna i bestia”, „Baśnie 1001 nocy”, „Romeo i Julia”.

„Wyspy marzeń” już w kwietniu
Kwietniowe weekendy będą czasem romantycznych podróży na „Wyspy marzeń”.

Kilometrowe plaże i zapierająca dech w piersiach przyroda. Wyspy marzeń rozrzucone po całym świecie będą głównym tematem kwietniowego bloku filmowego na kanale Romance TV. Dziewięć romantycznych historii, po trzy w każdą niedzielę, 7, 14 i 28 kwietnia od godz. 20:00, porwie nas na piękny archipelag Scilly na Morzu Północnym, na Maderę, na Bora Bora i Hawaje, do raju dla surferów. Wszystkie te cudowne miejsca rozpalą w nas najgłębsze uczucia. Premierowo Romance TV wyemituje filmy - „Powrót na wyspę Sylt” (7.04, godz. 20:00) oraz „Rosamunde Pilcher: Tajemnica wyspy kwiatów” (14.04, godz. 20:00).

Premiera 10. sezonu „Górskich ratowników”
Markus Kofler i jego ekipa powraca! Już od 23 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 Romance TV zaprasza na premierowe odcinki 10. sezonu tego popularnego serialu. Na widzów czekają mrożące krew w żyłach opowieści o odważnych dokonaniach górskich ratowników. W nowym sezonie sympatyczni członkowie zespołu ratownictwa górskiego w malowniczej Styrii nie tylko walczą o życie i bezpieczeństwo ludzi, ale też o prawdziwą miłość…

Wielkanoc z silnymi kobietami
W Wielkanoc Romance TV pokaże historie nieprzeciętnych kobiet, które miały siłę, odwagę i niezłomną wolę, by realizować cele i marzenia oraz walczyć o swoje szczęście, pomimo przeciwności losu i niesprzyjających czasów. Od Kathariny von Bora, jednej z najważniejszych postaci czasów reformacji, poprzez tragedię Anny Kareniny, bohater­ki powieści Lwa Tołstoja oraz wzruszające losy najsłynniejszej pedagog świata, Marii Montessori, aż po najstarszy rzymski dom mody i wyboistą drogę do sukcesu, którą musiały pokonać siostry Fontana: Micol, Zoe i Giovanna. Emisja filmów od 19 do 22 kwietnia, o godz. 21:55 (wyjątkowo 21 kwietnia o godz. 20:00).

Miłosna majówka z Romance TV!
Na majówkę Romance TV proponuje swoim widzom czarodziejskie historie, które ukazują ogromną siłę miłości. Premiery telewizyjne „Piękna i bestia” (1.05, od godz. 22:00) oraz „Baśnie 1001 nocy” (2.05, od godz. 22:00) to opowieści o mężczyznach, których życiem rządziły dotychczas niegodziwość i oziębłość. Okazuje się, że tylko bezinteresowna miłość kobiet jest w stanie rozjaśnić ich mroczne dusze i poprowadzić ku szczęściu. 3 maja, także o 22:00 na widzów czeka wyjątkowy film, najsłynniejsza historia miłosna wszech czasów – „Romeo i Julia”.