WIOSENNE ZMAGANIA GAMINGOWE NA ANTENIE E-SPORT

Wiosna w E-sport obfitować będzie w mnóstwo rozgrywek z polskiej sceny gamingowej. Na antenie turnieje: Gaming Club United, Polish Dota2 League, a także pierwsze w Polsce zmagania drużyn kobiecych w popularnym CS:GO. Nie zabraknie też programów, takich jak Board News, czy Gramy z Rockiem. Dodatkowo, emitowane będą formaty prezentujące najlepsze bitwy w grze World of Tanks, takie jak: Mistrzowskie Bitwy, czy Okiem Czołgisty. Wszystko to i o wiele więcej już wiosną 2021 roku na antenie kanału E-SPORT TV!

GRAMY Z ROCKIEM – RDR2

RDR2 to jedna z większych produkcji studia Rockstar Games. Od poniedziałku do piątku o 22.00 Remigiusz „ROCK” będzie przybliżać Wam poczynania dzielnych bohaterów Dzikiego Zachodu, gdzie napady, walki z konkurencyjnymi gangami, polowania na dziką zwierzynę były chlebem powszednim. Zapraszamy Was więc w podróż przez Dziki Zachód i życzymy miłego oglądania.

BOARD NEWS

Cotygodniowe wiadomości, nowości i zapowiedzi ze świata planszówek. W programie prezentowane są m.in.: informacje o lokalnych i zagranicznych akcjach crowdfundigowych, wydarzeniach oraz konwentach. Świat gier planszowych ma ogromnie dużo do zaoferowania, zarówno początkującym graczom, wytrawnym geekom, czy graczom video.
Cykl Board News, w krótkich i przystępnych newsach prezentuje najważniejsze wiadomości z danego tygodnia.

MISTRZOWSKIE BITWY

Prezentacje mistrzowskich bitew, które zostały rozegrane w grze World of Tanks. Profesjonalny komentarz, przygotowany z perspektywy obserwatora, a nie gracza przekazuje widzom wiele cennych informacji na temat gry. Daje to wiele możliwości opowiadania o akcjach, ich przydatności w całej rozgrywce oraz o innych możliwościach taktycznych. Za całości odpowiedzialny jest Bunny.

SUPER GIRLS E-SPORT GNIEZNO

Ekipa SUPER GAME E-Sport zagościła w Gnieźnie. Po raz pierwszy w Polsce odbyły się tam zmagania kobiet w e-sporcie, które nie uszły uwadze środowiska gamingowego. Cztery kobiece drużyny starły się w walce w rozgrywkach w CS:GO. Dziewczyny rywalizowały w fazie pucharowej w formacie BO3.