WIOSENNE NOWOŚCI W TVN7

W nadchodzących miesiącach TVN7 nie zwolni tempa! Wiosenna ramówka pełna seriali oraz filmowych superprodukcji pozwoliła na osiągnięcie udziałów w oglądalności na poziomie 3,3% w grupie komercyjnej. Najchętniej oglądanymi filmami były: „300” (9,0% SHR, 449 tys. AMR), „Władca Pierścieni: Powrót króla” (8,2% SHR, 420 tys. AMR) oraz „Sherlock Holmes” (7,8% SHR, 493 tys. AMR).

Czerwiec będzie również obfitował w filmowe hity, które ucieszą widza w każdym wieku. Specjalnie dla najmłodszych, w dzień dziecka, TVN7 wyemituje amerykańską superprodukcję „Jak wytresować smoka”, która opowiada historię młodego wikinga Czkawki zaprzyjaźniającego się z niezwykle niebezpieczną Nocną Furią. Dla starszych widzów stacja przygotowała filmy, takie jak: Pamięć absolutna”, „Ocean’s Thirteen”, „Gniew oceanu” oraz „Wysłannik przyszłości”

Sukcesem wiosennej ramówki są również seriale – drugi sezon „Lucyfera” wygenerował udział na poziomie 2,9%. Dobrymi wynikami może pochwalić się także „Strzelec”, emitowany od początku kwietnia w niedzielne wieczory osiągnął SHR 2,7% w grupie komercyjnej.

Nowością, którą proponuje swoim widzom TVN7 jest serial „Uprowadzona”. Jest to historia byłego agenta CIA Bryan’a Mills’a zmagającego się z życiową tragedią. Główny bohater stawia sobie za cel nie tylko pokonanie traumy, ale również zemstę. Będzie to dla niego trudne zadanie ponieważ rozpoczyna nową ścieżkę kariery jako agent specjalny wywiadu. Dzięki tej pracy nabędzie on wiele specyficznych i niebezpiecznych umiejętności…

Emisja: od 28.05, poniedziałek, godz.: 22:00

Na nadchodzące lato stacja TVN7 przygotowała dla swoich widzów znane i lubiane seriale. Wśród propozycji stacji w ramówce znalazły się „Masters of Sex 2”, opowiadający o pionierskich badaniach nad seksualnością prowadzonych przez doktora Mastersa i jego asystentkę a także kultowy serial „Culombo”, który będzie pokazywany w weekendowe przedpołudnia. W lipcu na antenę powrócą także takie pozycje jak pierwszy sezon „Lucyfera” oraz „Rush”.

NAM: 01.01 – 10.05.2018, A16-49, SHR%, 06:00 – 25:59