TVN TURBO - WIOSENNE NOWOŚCI I POLSKIE KONTYNUACJE!

Kanał TVN Turbo osiągnął w styczniu bardzo dobry wynik SHR% = 1,3% w atrakcyjnej męskiej grupie z ponadprzeciętnymi dochodami. Dzięki starannie dobranej ramówce przyciąga przed telewizory wiernych widzów. Tylko w styczniu stacja zgromadziła przed telewizorami blisko 3,3 mln mężczyzn w wieku 16-49 lat.

 

Już z końcem lutego TVN Turbo odpala wiosenną ramówkę, w której nie zabraknie różnorodnych nowości  - m.in. „Odjazdowe bryki braci Collins”, „Wojny samochodowe”, „Co Ty wiesz o broni”, czy „Najlepsze premiery motoryzacyjne” oraz znanych i lubianych formatów, a wśród nich „Samochód marzeń: kup i zrób”, czy „Zakup kontrolowany”.

(Dane: NAM, Dayparts, SHR%, m16-49, 3500+, Reach and Frequency, m16-49, 01.2016)

 

Od 24 kwietnia na antenę trafi nowy program ODJAZDOWE BRYKI BRACI COLLINS. Rafał i Grzegorz Collins to młodzi bracia z Legnicy, którzy wyjechali za marzeniami z kraju. Otworzyli warsztat samochodowy w Londynie. Ale nie byle jaki warsztat! Właściciele oddają swoje pojazdy w ręce Polaków, a odbierają istne dzieła sztuki! Wśród klientów tego niezwykłego miejsca są gwiazdy, takie jak: Wojtek Szczęsny, Robert Lewandowski, Evander Holyfield czy Ronan Keating.

 

Kamery TVN Turbo towarzyszyć będą Rafałowi i Grzegorzowi w ich codziennej pracy. Widzowie przyjrzą się, jak poddają transformacji zwyczajne samochody w nietuzinkowe i podrasowane maszyny. W każdym odcinku obejrzą przebudowę jednego samochodu: od ustalania koncepcji przez prace mechaniczne, blacharskie i lakiernicze po zdumiewający i zapierający dech w piersiach efekt końcowy. Nie zabraknie trudnych i skomplikowanych projektów, przez które trzeba będzie zarywać noce...

Premiera: 24 kwietnia, niedziela, godz. 13:45

 

Tanio kupić samochód, a następnie sprzedać go z zyskiem – w nowym programie WOJNY SAMOCHODOWE, zawodowi handlarze, Paweł Miszta i Przemysław Szafrański pokażą jak to się robi! Handel samochodami używanymi to nie lada wysiłek, wręcz ciężki kawałek chleba. Najpierw trzeba znaleźć odpowiedni samochód, który mało kosztuje, ale posiada niemały potencjał. Konieczna jest nie tylko bardzo gruntowna znajomość tematu, ale również umiejętności handlowe, a czasem odrobina szczęścia i cwaniactwa, żeby tanio kupić, a drogo sprzedać.

Premiera: 28 lutego, niedziela, godz. 13:45

 

W wiosennej ramówce stacji fani wszelkiego rodzaju broni znajdą coś dla siebie w nowym programie CO TY WIESZ O BRONI. To będzie wystrzałowy program. W roli głównej – wszelkiej maści broń. Pistolety, karabiny, rewolwery, strzelby. Sprawdzimy, jakie są mity na ich temat oraz czy to, co oglądamy w filmach gangsterskich, jest adekwatne do rzeczywistości. To temat ciężkiego kalibru, ale nie dla prowadzącego, który jest ekspertem w dziedzinie militariów. Starszy sierżant Krzysztof Pluta „Wir” pokaże, jak działają poszczególne modele broni, obali mity i przedstawi ciekawostki z nimi związane.

Premiera: 3 marca, środa, godz. 22:45

 

Jakie były najważniejsze debiuty na rynku motoryzacyjnym w ocenie ekspertów TVN Turbo? W nowym programie NAJLEPSZE PREMIERY MOTORYZACYJNE w specjalnie przygotowanym rankingu widzowie poznają listę najlepszych premier 2015 roku! Małe i duże, budżetowe i luksusowe, oszczędne i sportowe, ekstrawaganckie i piękne – co roku producenci samochodów przedstawiają dziesiątki propozycji. W tym specjalnym zestawieniu prawdziwi znawcy tematu dokonają przeglądu samochodowych nowości.

 

Adam Kornacki, Rafał Jemielita, Patryk Mikiciuk, Jarek Maznas, Adam Klimek, Grzegorz Duda - to właśnie prezenterzy TVN Turbo wybiorą najważniejsze auta minionego sezonu. Opowiedzą o ich stylistyce, historii powstania oraz najciekawszych rozwiązaniach technicznych. Ten program to pełen przegląd rynkowych trendów!

Premiera: 5 marca, sobota, godz. 10:45

 

Jeden z flagowych programów na antenie powraca z najnowszą serią! Jak przywrócić do życia zapomniane samochody? Prowadzący Adam Klimek zna odpowiedź na to pytanie! W programie SAMOCHÓD MARZEŃ: KUP I ZRÓB widzowie poznają tanie i pomysłowe rozwiązania, które zwrócą styranym klasycznym autom dawną świetność i styl. Dowiedzą się, jak opanować mechanikę oraz gdzie znaleźć trudno dostępne części. W programie nie zabraknie ciekawostek na temat prezentowanych modeli, ich historii i budowy.

Premierowe odcinki programu uzyskały bardzo dobry wynik SHR% = 4,0% wśród atrakcyjnej grupy mężczyzn z ponadprzeciętnymi dochodami!

Premiera: 6 marca, niedziela, godz. 10:30

(Dane: NAM, Programmes, M 16-49 3500+, premiery, 06.09 - 08.11.2015)

 

Udane zakupy samochodów? Tylko w ZAKUPIE KONTROLOWANYM! Od blisko dekady ulubiony przez widzów program pomaga w poszukiwaniach najlepszych egzemplarzy i wraca na antenę już od początku marca!

 

W każdym odcinku dwudziestej pierwszej serii Adam Kornacki i Krzysztof Róg gruntownie omówią trzy auta, które do obejrzenia wskaże bohater programu. Czwarta propozycja to tradycyjnie niespodzianka, niekoniecznie brana pod uwagę przez gościa - nasi eksperci, bazując na swoim doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb kupującego, poszerzą jego horyzonty i pokażą, że mniej oczywisty wybór może być strzałem w dziesiątkę.

 

W tym sezonie widzowie TVN Turbo poznają m.in. dobrze wyposażony samochód z dużym bagażnikiem, SUV-a dla zapracowanej matki czy kombi z silnikiem Diesla na długie trasy. Ubiegła seria osiągnęła dobry wynik SHR% = 2,6% w grupie mężczyzn z miast!

Premiera: 5 marca, sobota, godz. 12:45

(Dane: NAM, Programmes, M 16-49 c50+, premiery, 05.09 - 28.11.2015)