WEEKEND Z THE LITTLEST PET SHOP TYLKO W TELETOON+

TeleTOON+ to jedyna polska telewizja skierowana do dzieci w wieku szkolnym. W swojej ofercie programowej kanał oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, zabawę oraz humor w każdej postaci. Stacja prezentuje seriale i filmy z największych światowych wytwórni oraz autorskie produkcje własne, które zachęcają dzieci do pozaszkolnych aktywności. Przemyślana oferta programowa ma swoje odzwierciedlenie w bardzo dobrych wynikach. W kwietniu TeleTOON+ zgromadził przed telewizorami ponad 500 tysięcy dzieci w wieku 4-12 lat.

W weekend 13-14 czerwca kanał teleTOON+ zaprasza na maratony z najnowszym sezonem serialu - „The Littlest Pet Shop 3”, na którego punkcie oszalał cały świat.


„The Littlest Pet Shop 3” opowiada o kolejnych przygodach dziewczynki o imieniu Blythe i jej uroczych przyjaciół ze sklepu zoologicznego. Blythe już jako mała dziewczynka odkryła, że rozumie mowę zwierząt. Teraz jest trochę starsza, ale nadal jej najlepszymi towarzyszami zabaw są bardzo pomysłowe i trochę rozbrykane zwierzaki z Littlest Pet Shop.

W nowych odcinkach przeżyją kolejne niesamowite przygody! Zwierzaki będą starały się za wszelką cenę pomóc Blythe, co nieraz doprowadzi do wielu nieporozumień i zabawnych sytuacji. Gościnnie pojawią się też nowe postaci, m.in. dwa chomiki-złodzieje, tęskniący za domem pingwin, kuzyn małpki Minki przekonany, że jego właściciel wynalazł urządzenie pozwalające zwierzętom rozmawiać z ludźmi czy dwa obrażone na siebie i wiecznie kłócące się misie koala, które poróżnią przyjaciół. Słowem: będzie się działo!

Emisja: w sobotę 13 czerwca od godz. 9:00 oraz w niedzielę, 14 czerwca od godz. 16:50


Dane: NAM, Reach and Frequency, A 4-12, 04.2015, 06:00-21:00.