WE WRZEŚNIU W DOMO+ PREMIERY LOKALNYCH PRODUKCJI!

Ostatnie dwa miesiące pokazały, że programy prezentowane na kanale Domo+ wciąż przyciągają nowych widzów, spragnionych inspiracji. Zarówno w lipcu jak i w sierpniu w jakościowej grupie kobiet z miast udział wyniósł SHR=0,4%, a to stanowi aż 63% wzrost w porównaniu do zeszłego roku w tym samym okresie!

Ponadto widzowie Domo+ to atrakcyjne grupy kobiet: z miast AFF 342 (W25-59 C50K+), z wyższym wykształceniem AFF 324 (W20-59 Edu High), zajmujące wysokie stanowiska AFF 229 (W20-59 Top Management).

We wrześniu stacja przygotowała, aż trzy premiery produkcji własnych. Widzowie będą mogli zobaczyć nowe sezony takich programów jak: „Remont w 48h”, „Meblokreacje” oraz „Hotelowa Polska”:

REMONT W 48H 10

To już dziesiąty sezon programu, który cieszy się niesłabnącym uznaniem widzów.

W nowym sezonie Tomasz Pągowski wyrusza z misją kreatywnej pomocy dla osób, które zgłosiły się do programu. Bez względu na to, czy remontu wymaga sypialnia, kuchnia czy łazienka, nietuzinkowe pomysły designera zaskoczą nas w kolejnych odcinkach. W realizacji projektów pomoże fachowa ekipa z doświadczeniem w szybkich realizacjach. To połączenie gwarantuje solidną porcję inspiracji i porad!
EMISJA: W KAŻDĄ ŚRODĘ, GODZ. 21:30

MEBLOKREACJE 5

Artur Indyka przedstawia świeże pomysły na stare meble i dodatki do wnętrz. Pozornie bezużyteczne przedmioty dostają drugie życie i zupełnie nowe funkcje.

W piątym sezonie „Meblokreacji” na Artura Indykę czekają ciekawe wyzwania. Tworzywem staną się oryginalne przedmioty i materiały. Będą więc stare skrzynie wojskowe, z których powstanie designerski regał pod RTV,  i dziecięce łóżko, przerobione na serwantkę. Nie zabraknie rozwiązań w duchu „zero waste”, takich jak wykorzystanie plastikowych słomek jako tworzywa do ramy lustra.
EMISJA: 13 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, GODZ. 18:00

HOTELOWA POLSKA 2

Luksus w sercu miasta albo ustronne, górskie zacisze . W tej serii każdy znajdzie coś dla siebie!

Hasłem przewodnim drugiego sezonu „Hotelowej Polski” jest różnorodność. Prowadzący, Damian Urbańczyk, odwiedzi hotele ze ścisłej czołówki obiektów prestiżowych – warszawski Bristol i sopocki Grand. Ale zobaczymy też kameralne pensjonaty w górach i nad morzem, m.in. w Łebie, Pobierowie, Jastrzębiej Górze, Ustroniu Morskim, Zakopanem, Karpaczu, Szczawnicy, Polańczyku i Tucholi.
EMISJA: 19 WRZEŚNIA, SOBOTA, GODZ. 17:30

Nie zabraknie również produkcji zagranicznych:

CUDOTWÓRCY – PODWÓJNA STAWKA

Przegląd najciekawszych realizacji z kultowego programu „Cudotwórcy”.

Po wyremontowaniu dziesiątków domów bracia Scott przypominają najbardziej spektakularne, pracochłonne i wymagające metamorfozy, których dokonali. Wracają do tych spośród bohaterów programu, z którymi współpraca była ciekawa, twórcza i… stresująca. Efekt końcowy wynagradzał wszelkie trudy, tak jak w przypadku Nicole, która przeprowadzała się 27 razy, zanim zdecydowała się zamieszkać w Nashville. 
EMISJA: 22 WRZEŚNIA, WTOREK, GODZ. 21:00

POKOCHAJ SWÓJ OGRÓD 8

Alan Titchmarsh przeprowadza spektakularne metamorfozy przydomowej zieleni.

Alan Titchmarsh i jego ekipa pomagają właścicielom ogródków, które z różnych, często losowych przyczyn, uległy zaniedbaniu. Wybierają osoby najbardziej potrzebujące fachowej pomocy i wsparcia. Wśród nich znajdą się 87-letnie bliźniaczki z Salford, marzące o przemianie swojego brzydkiego, wybetonowanego podwórka. Siostry pragną zieleni, która nie będzie wymagała wiele pracy w utrzymaniu.
EMISJA: 24 WRZEŚNIA, CZWARTEK, GODZ. 21:30

DANE: NAM, AFF vs A16-49 VI-VIII 2020; SHR% W16-49 C50K+ VII-VIII 2020 vs VII-VIII 2019.