W PAŹDZIERNIKU - JAGNA NIEDZIELSKA POKAŻE JAK GOTOWAĆ W DUCHU ZERO WASTE!

Kuchnia+ to kanał z ideą poszerzania kulinarnych horyzontów wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem jak i dla pasjonatów gotowania, szukających nowych inspiracji w kuchni. Stacja promuje zdrowy styl odżywiania, odkrywa polskie lokalne smaki oraz sekrety kuchni innych kultur. Szeroka gama inspirujących programów sprawia, że kanał odnotowuje wysokie wskaźniki dopasowania wśród atrakcyjnych grup kobiet z miast: AFF= 324 (W30-59 C50K+), AFF= 312 (W25-54 C50K+), zajmujących wysokie stanowiska AFF=200 (W20-59 Top Managment) oraz posiadających wyższe wykształcenie AFF= 195 (W20-59 Edu High). Ponadto kanał z końcem trzeciego kwartału osiągnął 48% wzrost SHR w porównaniu z takim samym okresem w 2018r.  A już w październiku Kuchnia+ zaprasza na produkcję własną z udziałem Jagny Niedzielskiej „Jagny Niedzielskiej Kuchnia bez Resztek”, a także na znane i lubiane zagraniczne serie!

JAGNY NIEDZIELSKIEJ KUCHNIA BEZ RESZTEK

Jagna Niedzielska, szefowa kuchni oraz propagatorka nurtu zero waste, a także autorka książki o tej samej tematyce tym razem zabiera się za program telewizyjny. Jagna pokaże w nim, jak najefektywniej wykorzystać to, co mamy w naszej kuchni, aby straty zminimalizować do zera.

PREMIERA: NIEDZIELA, 6 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 12:00

KULINARNE ODKRYCIA JOHNA TORODE - BLISKI WSCHOD

Szef kuchni John Torode udaje się w niesamowitą podróż na Bliski Wschód, aby znaleźć tam najlepsze lokalne jedzenie.

Kuchnia Bliskiego Wschodu od zawsze inspirowała swoimi bogatymi smakami kucharzy na całym świecie. Teraz wybiera się tam John Torode, aby zebrać pomocne wskazówki, triki oraz poznać przepyszne przepisy na te niesamowite dania. Podczas podróży szef kuchni będzie słuchał fascynujących historii kulinarnych oraz gotował na miejscu z lokalnymi kucharzami, w każdym odcinku przygotowując trzy wystawne dania.

PREMIERA: WTOREK, 8 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:05

KUDŁACZE NA MOTORACH: WOKÓŁ MORZA ŚRODZIEMNEGO

Dave i Si wyruszają w podróż dookoła Morza Śródziemnego, aby odkryć, jakie wątki kulturowe oraz które smaki kulinarne łączą kraje Morza Śródziemnego.

Kudłacze na motorach rozpoczynają swoją podróż we Włoszech, gdzie schodzą z utartych szlaków w poszukiwaniu autentycznych włoskich smaków, od prostych lokalnych składników, aż po najlepsze dostępne tam lody. Następnie kierują się do Sardynii, gdzie zapoznają się ze zwyczajem zjadania zwierzyny od nosa, aż po sam ogon, niezależnie od tego czy jest to tuńczyk, czy jagnięcina. Na Korsyce odkrywają jej dzikość, a z Francji kierują się aż do Katalonii. Podróż Dave’a i Si jest bogata w kulinarne przysmaki, piękne zabytki oraz ciekawych ludzi.

PREMIERA: NIEDZIELA, 13 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 19:25

20 LAT JAMIEGO OLIVERA

Film dokumentalny 20 lat Jamiego Olivera powstał z okazji dwudziestolecia obecności tego słynnego kucharza na ekranach naszych telewizorów.

Minęło 20 lat, odkąd Jamie Oliver pojawił na ekranach naszych telewizorów z kulinarną serią Nagi Szef i od tego czasu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych szefów kuchni na świecie. Teraz Jamie po raz pierwszy zaprasza kamery do swojego domu, aby pokazać widzom, jak jego życie wygląda „od kuchni” oraz co uczyniło go takim, jakim jest dzisiaj. Ten wyjątkowy dokument przedstawia wzloty i upadki dwóch dekad Jamiego będącego na celowniku opinii publicznej, a także celebruje wpływ kucharza na sposób, w jaki naród je. Jamie odkrywa się przed widzami w szczerej rozmowie, mówi o tym, co go motywuje oraz zdradza swoje plany na przyszłość.

PREMIERA: ŚRODA, 16 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:00

TOP CHEF 14

Czternasta już edycja kultowego programu Top Chef, tym razem rozgrywa się w malowniczych sceneriach Charleston w Karolinie Południowej.

Czternasta edycja popularnego show Top Chef nabiera ostrości, kiedy wśród szesnastu startujących zawodników, ośmiu pochodzi z poprzedniej edycji, w której nie udało się im wykorzystać danej im szansy. Nowi uczestnicy robią wszystko co w ich mocy, aby zepsuć drugą szansę pozostałej ósemce, podczas gdy sami walczą o wygraną.

PREMIERA: CZWARTEK, 17 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:05

Dane : NAM, VII-IX 2018 vs. 2019, SHR% (W25-54 C50K+), AFF vs A16-49, 06:00-25:59