W KWIETNIU DOMO+ ZAPRASZA NA DWIE PREMIERY KOLEJNYCH SEZONÓW PRODUKCJI WŁASNEJ: REMONT W 48H 9 ORAZ ROŚLINY KAROLINY 4

Już w kwietniu na antenie Domo+ po raz kolejny pojawi się nowy sezon programu „Remont w 48h 9”, który od 2014 roku cieszy się uznaniem widzów Domo+. Oprócz tego, z końcem kwietnia  ruszy nowy sezon programu „Rośliny Karoliny 4”, w którym Karolina Kudłacik udowodni, że nawet na niewielkiej powierzchni można stworzyć oazę zieleni.

REMONT W 48H 9

Tomasz Pągowski i jego ekipa udowadniają, że 48 godzin to dość czasu, by solidnie wyremontować jedno pomieszczenie. Uczestnicy programu powierzają im swoje salony, sypialnie, kuchnie i łazienki, by cieszyć się zupełnie odmienionym wnętrzem. Widzowie obserwują ekipę przy pracy, poznając wiele remontowych patentów. A Tomasz pokazuje, jak osiągnąć maksymalny efekt niewielkim kosztem.

EMISJA: ŚRODA, 1 KWIETNIA, GODZ. 21:30

ROŚLINY KAROLINY 4

Bohaterowie programu marzą o własnym miejscu na świeżym powietrzu, w którym mogliby odpocząć w gronie najbliższych. Do dyspozycji mają jedynie balkon, przydomowy ogródek lub taras, któremu dotąd nie poświęcali wiele uwagi. Brakowało im pomysłów i czasu, żeby ciekawie go zaaranżować. Na szczęście jest Karolina, która pomoże im stworzyć uroczy, zielony zakątek – dobierze rośliny, meble i dodatki.  

EMISJA: CZWARTEK, 23 KWIETNIA, GODZ. 21:00

W wiosennej ofercie Kuchni+ nie zabraknie również formatów zagranicznych:

WIELKIE PROJEKTY: ULUBIONE DOMY KEVINA MCCLOUDA

W 2019 roku brytyjski program „Wielkie projekty” obchodził jubileusz 20-lecia. Z tej okazji Kevin McCloud postanowił przedstawić domy, które zrobiły na nim największe wrażenie.

Seria „Wielkie projekty” zadebiutowała w 1999 roku, z architektem Kevinem McCloudem jako prowadzącym. W ciągu 20 lat nakręcono blisko 200 odcinków. Każdy z nich to historia nietuzinkowego projektu, realizowanego nieraz przez wiele lat. W jubileuszowym wydaniu programu Kevin pokaże 5 budynków, które jego zdaniem zasługują na szczególne wyróżnienie. Wybór nie był prosty…

EMISJA: SOBOTA, 18 KWIETNIA, GODZ. 21:00

MAŁE I WSPANIAŁE: NAJCIEKAWSZE PROJEKTY

George Clarke przedstawia najciekawsze projekty z kilku serii programu „Małe i wspaniałe”, doskonale znanego widzom Domo+. I dorzuca kilka nowych.

Bohaterowie serii „Małe i wspaniałe” już nie raz dowiedli, że na niewielkim metrażu można się urządzić wygodnie i z fantazją. Zaniedbany kamper, autobus, barka, łódź czy wagon kolejowy kryją w sobie wielki potencjał, tylko trzeba umieć go wydobyć. George Clarke zaprasza na kompilację najciekawszych projektów, zrealizowanych przez pracowitych, utalentowanych i pomysłowych ludzi.

EMISJA: NIEDZIELA, 19 KWIETNIA, GODZ. 21:00

WIELKIE PROJEKTY: AUSTRALIA 5

Architekt Peter Maddison już po raz piąty zaprezentuje najciekawsze i najbardziej wymagające projekty architektoniczne, realizowane przez prywatnych inwestorów w Australii.

Peter Maddison zabiera widzów na australijskie place budowy i pokazuje, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w stworzenie wymarzonego domu. Ekipa telewizyjna towarzyszy inwestorom w kolejnych etapach prac, będąc świadkiem chwil radości i zwątpienia. W tym sezonie zobaczymy m.in. wodoodporny dom budowany z morskich kontenerów przez człowieka, który utracił dorobek życia w czasie wielkiej powodzi w Queensland.

EMISJA: SOBOTA, 25 KWIETNIA, GODZ. 21:00

Domo+ to polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni. Stacja dostarcza widzom inspiracji oraz praktycznych wskazówek do zmiany wnętrz i ogrodów, prezentuje niezwykłe metamorfozy. Jakościowy kontent przekłada się na idealne dopasowanie stacji do kobiet z miast AFF 402 (W30-59 C50K+), z wyższym wykształceniem AFF 504 (W20-59 Edu High) oraz zajmujących wysokie stanowiska AFF 389 (W20-59 Top Management).

Dane: NAM, AFF Inx vs A16-49, I 2020 -18 III 2020, 06:00:00 -25:59:59.