„VIOLETTA” POWRACA DO DISNEY CHANNEL!

Już 21 października na ekrany powróci najpopularniejszy serial dla nastolatek – „Violetta”. „Violetta” opowiada o utalentowanej nastolatce, która po kilku latach pobytu w Europie powraca do swojego rodzinnego Buenos Aires. Odnajduje tu lojalnych przyjaciół, odkrywa swoją prawdziwą miłość, rozwija pasję do muzyki i stara się w miarę bezboleśnie przebrnąć przez udręki i zgryzoty okresu dojrzewania. Po bardzo udanym pierwszym sezonie, emitowanym od 18 lutego br. Violetta i jej przyjaciele powracają! Na widzów czekają zupełnie nowe postacie, nowe historie miłosne oraz jeszcze więcej muzyki i tańca. Na szczęście magia serialu pozostanie ta sama…

Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka. W Studio21 czekają na nią nowe wyzwania. W drugim sezonie widzowie zobaczą odmienioną Violettę – bardziej pewną siebie i gotową na wielką karierę. W rodzinnym życiu Violetty niewiele się zmieni. Jej ojciec – German – nadal będzie nadopiekuńczym rodzicem, który śledzi każdy krok swojej nastoletniej córki i nie dopuszcza do randek. Violetta będzie musiała ponownie zmierzyć się z Ludmiłą, która zrobi wszystko, żeby z nią wygrać. W jej życiu pojawi się kolejny chłopak, który będzie chciał zdobyć jej serce. Co zrobi Violetta…?

Od premiery 18 lutego 2013 roku, serial „Violetta” przebojem wdarł się do serc widzów i stał się top programem w ramówce Disney Channel. Odcinki pierwszej serii uzyskały średni udział w grupie dziewczynek w wieku 7-15 lat na poziomie 17,3%!

Premiera: 21 października

Nowe odcinki codziennie o godz. 16:00

Dane: NAM, 18 II – 30 VIII 2013, W 7-15