TVN7 startuje z kolejną nowością!

Z końcem maja widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszy sezon serialu Lekarze, który do tej pory gościł na antenie TVN.

Lekarze to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie zobaczymy m. in. Magdalenę Różczkę, Pawła Małaszyńskiego, Danutę Stenkę czy Katarzynę Bujakiewicz.  Gościnnie wystąpiły też takie sławy jak Ignacy Gogolewski czy Daniel Olbrychski. Serial opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka - Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), jest młodą i ambitną lekarką, stawiającą pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie, jednak los szykuje jej niespodziankę… Twórcom fabuły zależało na autentyczności stąd w scenariuszu przedstawione zostały prawdziwe przypadki medyczne, spotykane na co dzień w polskich szpitalach. Zarówno aktorzy jak i pozostali twórcy, ekipa, konsultanci medyczni włożyli dużo serca i zaangażowania aby powstał serial, który podbił serca widzów.

Pasmo, w którym planowana jest emisja serialu osiąga udziały na poziomie 2,55% (w grupie komercyjnej A 16-49) oraz średni AMR na poziomie ponad 97 tys.

Premiera: 26.05.2014, poniedziałek-piątek godz. 17:00

Seriale medyczne emitowane na antenie TVN7 cieszą się niesłabnącą popularnością- od niedawna emitowany Szpital osiąga bardzo wysokie wyniki- SHR 7,01%, AMR ponad 137 tys.

Emisja: poniedziałek- piątek godz. 15:00

Dane: NAM, 01-04.2014; SHR%, AMR, A 16-49