TVN7 - PEŁNE NOWOŚCI

TVN7 zakończyło drugi kwartał z udziałem na poziomie 3,5% w grupie komercyjnej, tym samym notując 8% wzrost w stosunku do pierwszego kwartału tego roku. Wyniki te pozwalają optymistycznie myśleć o kolejnym sezonie.

Od 1 września stacja zaprezentuje nieemitowany dotąd w polskiej telewizji serial RUSH,  który powstał w połowie 2014 roku w USA. Od września polscy widzowie będą mieli okazję śledzić przygody nietuzinkowego chirurga - dr. Williama P. Rusha, który wiele lat wcześniej, podczas jednej feralnej nocy traci swoje wygodne życie, zaufanie ojca oraz miłość kobiety. Pozostaje przy nim tylko wierny przyjaciel Alex. Te wydarzenia skłaniają bohatera do wejścia w niekonwencjonalny biznes medyczny… Za scenariusz oraz reżyserię serialu odpowiada Jonathan Levine, który znany jest z filmów takich jak „Wackness” oraz „Wiecznie żywy”.

Tymczasem 17 sierpnia stacja wyemituje premierowo polską produkcję ŻONY HOLLYWOOD, która wiosną tego roku gościła na antenie stacji TVN, uzyskując wysokie udziały rynkowe. Trzymamy kciuki za sierpniowe emisje w TVN7.

ŻONY HOLLYWOOD to opowieści kobiet, które od lat mieszkają w Los Angeles, gdzie prowadzą biznes i życie godne pozazdroszczenia. Wyglądają jak milion dolarów. Obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Jedne żyją w związkach, inne wciąż poszukują prawdziwej miłości. Oprócz polskiej narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Premierowe odcinki programu będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00.

DANE:NAM H1 2015, A16-49, SHR%.