TVN7 OTWIERA SEZON NA OGLĄDANIE! JAKOŚĆ GWARANTOWANA!

TVN7 w lipcu uzyskał 3,2% SHR co pozwoliło mu uplasować się na 3 miejscu wśród kanałów DTT (bez tzw. „Wielkiej Czwórki”). TVN7 uzyskuje również atrakcyjne wyniki w kobiecych, miejskich grupach -SHR=3,5% (K16-49 C50k+).

Wieczorne pasma filmowe osiągnęły udział na poziomie 3,4% SHR we wspomnianej grupie odbiorców. Jesień w TVN7 będzie prawdziwą ucztą dla kinomana! Począwszy od 2. września widzowie będą mogli obejrzeć między innymi wszystkie osiem części kultowej serii Harry Potter opowiadającej o przygodach niezwykłego, młodego czarodzieja oraz jego przyjaciół. A to nie wszystko! W kolejne niedziele o godzinie 20:00 na ekranach pojawią się takie hity jak: Szeregowiec Ryan, Jurrasic World, Saga Zmierzch: przed świtem I, Wojownicze Żółwie Ninja oraz World War Z.

Hitem nadchodzącej ramówki będą również najlepsze serialowe superprodukcje! Dla wielbicieli kryminalnych zagadek oraz sensacji stacja przygotowała ostatni, dwunasty sezon serialu „Kości” oraz drugi sezon „Strzelca”. W październiku na antenie TVN7 zadebiutują „Porwani”. Serial ten powstał na podstawie powieści autorstwa Chelsea Cain – „One kick”, a jedną z głównych ról zagrał Chris Noth. „Porwani” to historia uprowadzonej w dzieciństwie Kit Lannigan, która została uratowana przez agenta FBI Franka Novaka. To właśnie on namawia ją, by dołączyła do specjalnej grupy zadaniowej. Czy doświadczenia z przeszłości pomogą głównej bohaterce w rozwiązywaniu spraw innych zagadkowych zaginięć i porwań? Natomiast w listopadzie widzowie będą mogli śledzić perypetie nowojorskich prawników w serialu „W Garniturach”, w którym jedną z głównych ról gra obecna księżna Sussex Meghan Markle.

Jesienią widzowie TVN7 będą mogli spojrzeć na otaczający nas świat w inny sposób dzięki wielokrotnie nagradzanym dokumentom emitowanym w paśmie „Udokumentowane w Siódemce”. Z końcem października, stacja wyemituje film „The Family – dzieci psychodelicznej sekty” opisujący historię Anne Hamilton – Byrne oraz jej męża, którzy nielegalnie adoptowali i przetrzymywali dzieci. Czy jesteśmy monogamiczni? Czy tradycyjne wartości w ogóle mają sens? Odpowiedzi na te pytania widzowie będą mogli szukać podczas oglądania fascynującego filmu „Niby Monogamiczni”. Przyjdzie także pora na romantyczną historię ze zbrodnią w tle. „Morderstwo z miłości” przedstawia skomplikowaną historię Jensa i Elizabeth, którzy zostali skazani za zabójstwo rodziców dziewczyny. Ponadto w paśmie znajdą się pozycje takie jak: „Jonestown: raj utracony” opowiadający historię sekty Świątynia Ludu, w której w 1978 roku doszło do masowego samobójstwa niemal tysiąca osób oraz „Cholesterol – wielki blef” pokazujący ogrom dochodów korporacji z branży spożywczej oraz farmaceutycznej pochodzący z propagowania diety niskotłuszczowej i produktów typu light.

Długie jesienne wieczory warto spędzać z TVN7! Najlepsze seriale i filmy – Siódemka to ma!

DANE: NAM, SHR%, A16-49, K16-49 c50+; VII 2018, 06:00-25:59