LUTY POD ZNAKIEM NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII W TVN TURBO

TVN Turbo świetnie rozpoczął rok! Dzienne udziały stacji w grupie mężczyzn w wieku 16-49 pochodzących z miast wyniosły nawet 1,3%! A luty w TVN Turbo zapowiada się jeszcze lepiej! Kanał przygotował dla swoich widzów programy, w których zobaczą swoich ulubionych prowadzących oraz kontynuacje popularnych serii.

GIGANTYCZNE KONSTRUKCJE WEDŁUG HAMMONDA

Od najdłuższego tunelu kolei podziemnej, do statku towarowego wielkości czterech boisk do piłki nożnej nowa seria Richarda Hammonda pokaże największe konstrukcje i maszyny na świecie. Poznamy tajniki ich budowy, a także idee i wizjonerów stojących za tymi odważnymi projektami. Brytyjski dziennikarz zdecydowanie nie jest typem obserwatora, osobiście przetestuje każdą z megakonstrukcji. Spotka się też z bohaterami niezauważanymi na co dzień, pokazując na czym polegają ich codziennie obowiązki. Program przybliża również wiedzę naukową leżąca u podstaw superstruktur. W serii niesamowitych, wciągających eksperymentów, Hammond udowodni, że malutkie rzeczy, mogą dać naprawdę ogromne możliwości.

od 11 lutego, wtorek, godz. 23.00

RAPORT TECHNOLOGICZNY

Wirtualna rzeczywistość, alternatywne paliwa, postępy w podboju kosmosu czy wizjonerskie rozwiązania bardziej przyziemnych problemów w dziewiątej serii programu prowadzonego przez Łukasza Sychowicza poruszymy te i inne zagadnienia z pogranicza nauki, biznesu i świata nowoczesnych technologii. Przypomnimy najważniejsze osiągnięcia z przeszłości, zaprezentujemy sprzęty dostępne w teraźniejszości i spojrzymy w przyszłość!

od 1 lutego, sobota, godz. 10.15

DANE: NAM, SHR%, M16-49C50K+, STYCZEŃ 2020