TVN TURBO – PRAWDZIWIE MĘSKI KANAŁ!

Współcześni mężczyźni cenią konkretną wiedzę, chcą być zorientowani, potrzebują aktualnych danych z różnych dziedzin… Współcześni mężczyźni pragną dostępu do ciekawostek i nowinek technicznych, informacji o sporcie, atrakcyjnych gadżetach i szybkich autach. Czego jeszcze potrzebują? Dobrej rozrywki, interesującego hobby i wiecznie bijącego źródła adrenaliny. Gdzie to znaleźć?

Odpowiedź stanowi TVN Turbo, kanał dla prawdziwych mężczyzn! Bogaty wybór programów dotyczących motoryzacji nie pozwala pomylić się przy wyborze auta, przybliża motoryzacyjne debiuty, wyczula na błędy popełniane przy naprawach, pomaga ocenić wóz pod kątem potrzeb rodziny, prezentuje zabytkowe, designerskie i ekstrawaganckie modele. Cykle poradnikowe dostarczają wiedzy na temat nowoczesnych narzędzi i gadżetów niezbędnych do prac w garażu, przydomowym warsztacie czy ogrodzie. Podpowiadają, gdzie szukać najlepszych miejsc rekreacji i idealnych lokalizacji do realizacji hobby. Z kolei programy rozrywkowe pozwalają śmiać się z absurdalnych sytuacji uchwyconych przez ukryte kamery na drogach czy w warsztatach samochodowych. Pozostałe cykle prezentują najnowsze osiągnięcia techniczne i wtajemniczają w funkcjonowanie zasad fizyki i mechaniki. Niebanalni prowadzący oraz nietuzinkowi bohaterowie z całego świata uatrakcyjniają ofertę programową kanału. TVN Turbo pomaga być na bieżąco, rozwija wiedzę i dba o utrzymanie męskiego ego w idealnej kondycji.  

Dbałość o kontent oraz widza, przekładają się na świetne wyniki stacji! Pierwsze miesiące roku 2017 przyniosły udział na poziomie 1,5%, w grupie mężczyzn z miast. Wynik ten zapewnia stacji pozycję lidera wśród kanałów męskich.

Warto obserwować także rozpoczynający się sezon wiosenny. Wśród premierowych serii, uwagę przykuwają wyniki programu WOJNY SAMOCHODOWE, który po emisji pierwszych trzech odcinków, może pochwalić się udziałem równym 5,9% w grupie M16-49 c50+. WOJNY SAMOCHODOWE to program o bardzo dochodowym biznesie jakim jest handel samochodami. Paweł Miszta i Przemysław Szafrański to osoby, które zajmują się nim zawodowo. Dali się już poznać jako łowcy okazji i twardzi negocjatorzy. W kolejnej, trzeciej serii „Wojen samochodowych” znów będą toczyć boje o to, który z nich zrobi lepszy interes. Ich cel pozostaje niezmiennie ten sam: „tanio kupić, sprzedać drożej”. Żeby jednak transakcja zakończyła się sukcesem, trzeba się bardzo dobrze przygotować, a czasami... napracować.

Emisja: niedziela 14:00

 

Również NOWY GADŻET radzi sobie świetnie generując SHR = 4,3% w grupie M16-49 c50+. Widzowie z entuzjazmem oglądają testy różnej maści gadżetów, a prowadzący bez ogródek opowiada, co sądzi i w wymyślnych testach demonstruje wady i zalety różnych sprzętów. Człowiek, który o gadżetach wie wszystko – Kuba Klawiter – powraca z nową porcją męskich nowinek, na które warto zwrócić uwagę.

Emisja: niedziela 13:30

 

Kolejną, trzecią lokatę zajmuje program 101 NAPRAW, z udziałem 3,1% w grupie mężczyzn z miast. 101 NAPRAW to program, w którym prowadzący Grzegorz Duda dzieli się wiedzą z zakresu mechaniki samochodowej. Jak pokazuje program, kłopoty z autem nie zawsze muszą oznaczać wizytę w warsztacie. Są takie naprawy, których można dokonać samodzielnie i nie wydając przy tym majątku. Jak zrobić to krok po kroku, o tym w „101 napraw”. Grzegorz Duda to kierowca wyścigowy i rajdowy, a przede wszystkim mechanik z wykształcenia i zamiłowania, zademonstruje, jak zabrać się do przeprowadzenia zmian należycie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Emisja: poniedziałek 22:15

 

DANE: NAM M16-49 c50+, M16-49, SHR%, 01.01-13.03.2017, udział programów wiosennych za odcinki premierowe.