TVN Turbo odpala jesienną ramówkę!

Tej jesieni na antenie TVN Turbo aż dziesięć polskich nowości i jedenaście kontynuacji lokalnych produkcji!

Wśród nowości nie zabraknie programów dla fanów motoryzacji – pierwszym formatem, który już od 6 września mają okazję oglądać widzowie jest program „
K2 – „KIEROWCÓW DWÓCH”. Dużą dawkę niezapomnianych wrażeń zapewniają dwaj prowadzący – Tomasz Kuchar i Kuba Bielak. Odważni i charyzmatyczni gospodarze programu będą eksperymentować z samochodami, przeprowadzać różnego rodzaju motoryzacyjne próby, radzić i przestrzegać, ale także uczyć, jak wybrnąć z groźnych sytuacji na drodze.

EMISJA: w każdą sobotę, godz. 17:15. Premierowy odcinek osiągnął udział na poziomie 4,1% SHR% w grupie mężczyzn 16-49 z miast powyżej 50 tys.!

(Dane: NAM, SHR%, m16-49, C50+, 06.09.2014)

Połączenie motoryzacji i nieprzeciętnej rozrywki zapewni program „ABSURDY DROGOWE”, który poprowadzą nowi reporterzy TVN Turbo: Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski. Prowadzący przemierzą Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu najbardziej absurdalnych sytuacji drogowych. Zaprezentują miejsca, które stały się elementem dowcipów, a także  obnażą pomyłki urzędników oraz przypadki nietrafionych inwestycji. Premiera programu już w listopadzie!

Następną jesienną nowością są „GWIAZDY CZTERECH KÓŁEK”, w którym znani z anteny TVN Turbo Rafał Jemielita i Patryk Mikiciuk przybliżą widzom historię kultowych aut z filmów fabularnych, których fabuła opiera się na motoryzacji. Premiera tego programu planowana jest na listopad.

Kanał TVN Turbo to nie tylko świat motoryzacji, ale również doskonale podana wiedza i rozrywka dla każdego!
Już od października widzowie będą mieli okazję wejść w świat kosmosu i rozmaitych eksperymentów w programie „SCIENCE SHOW”. Gospodarzem programu jest Karol Wójcickipopularyzator nauki i pasjonat astronomii, który zbada i wytłumaczy skomplikowane zjawiska, dziejące się obok nas każdego dnia. Opowie także o wynalazkach i nowinkach technologicznych ze świata nauki.

TVN Turbo to także mocna porcja adrenaliny dla prawdziwych mężczyzn z pasją! Jak przetestować zwyczajne przedmioty w niekoniecznie zwykły sposób? Jest na to rada, w nowym programie „DENDŻER”! Prowadzący Arkadiusz Klich udowodni, że znane na co dzień przedmioty, z których korzystamy każdego dnia mogą mieć różne zastosowanie. Wspólnie z piękną i odważną Marceliną Zawadzką przeprowadzą zakręcone doświadczenia, w których przetestują urządzenia codziennego użytku, ale w niecodzienny sposób...

EMISJA: w każdy poniedziałek, godz. 22:20. Premierowy odcinek zgromadził przed telewizorami ponad 142 tysięcy mężczyzn w wieku 16-49 lat!

(Dane: NAM, RCH, m16-49, 01.09.2014)

Na fanów podróży w nieznane w jesiennej ramówce TVN Turbo czeka „WSTĘP WZBRONIONY”, który jest połączeniem przygodowej konwencji programu z elementami popularnonaukowymi. Opuszczone fabryki, budynki w stanie rozkładu, skazane są na powolne niszczenie pod wpływem upływającego czasu. Zamknięte dla turystów, otwierają swoje podwoje dla widzów TVN Turbo. W niezwykłą wyprawę do miejsc, o których zapomniał świat zaprowadzi nas dziennikarz i eksplorator – Jacek Podemski. Premiera już we wrześniu!

Oprócz dużej porcji nowości wracają
flagowe formaty TVN Turbo, które w pierwszym tygodniu września miały swoje premiery i osiągnęły doskonałe wyniki! m.in.: „Automaniak”, którego udział SHR% wyniósł 3,5% w grupie mężczyzn z dochodem powyżej 3500 zł. Premiera 6 serii „Samochodu marzeń” osiągnęła SHR% na poziomie 3,5% w grupie mężczyzn z miast powyżej 50tys. Format „Legendy PRL” osiągnął 3,2% SHR% w grupie mężczyzn, zaś udział programu „Emil, łowca fotoradarów” wyniósł 3,0% SHR% we wspomnianej grupie miejskiej.

(Dane: NAM, SHR%, m16-49 50tys+, m16-49 3500+, m16-49, 01-07.09.2014)