TVN TURBO - BARDZO DOBRE WYNIKI STACJI ORAZ UDANY START JESIENNEJ RAMÓWKI!

Kanał TVN Turbo osiągnął w sierpniu bardzo dobry wynik SHR% = 1,73% w atrakcyjnej męskiej grupie z wysokimi zarobkami powyżej 3500 PLN. Jest to najlepszy wynik stacji od początku roku! Również okres wakacyjny był bardzo udany, stacja może się pochwalić ponad 5% wzrostem udziału w grupie mężczyzn z wyższymi dochodami w miesiącach letnich od czerwca do sierpnia b.r. w stosunku do ubiegłego roku!

Dane: NAM, SHR%, M 16-49 3500+, 06-08.2016 vs 06-08.2015.

Z końcem sierpnia wystartowała jesienna ramówka stacji TVN Turbo, a w niej m.in. „Jak to się stało?”, „Debeściaki”, „Megatransporty” oraz „Wszystko co naj…”.

Tylko w programie „Jak to się stało?” prowadzący Filip Chajzer zbada i rozłoży na czynniki pierwsze najciekawsze sytuacje przedstawione w materiałach nagranych przez widzów. Na własnej skórze spróbuje tych wszystkich szalonych rzeczy oraz wyjaśni naukowo przyczynę porażki lub sukcesu. Pierwszy premierowy odcinek uzyskał 2,12% SHR oraz AFF = 174 w grupie mężczyzn w wieku 16-49.

PREMIERA: w każdą środę, godz. 22:45


Dane: NAM, SHR%, AFF, M 16-49, 31.08.2016 (odcinek premierowy).

W programie „Debeściaki” Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki dokonają oceny najlepszych ich zdaniem samochodów w danych kategoriach. Ich wybory będą bardzo różne i bardzo subiektywne. Pokażą najlepsze auta z Francji, Niemiec czy Japonii. Pojawią się hot hatche i limuzyny, pojazdy o wartości od kilku tysięcy do kilku milionów złotych. Będą samochody współczesne, te wyciągnięte prosto z salonu i prawdziwe legendy. Dwójka prowadzących podda je serii testów, żeby wybrać jednego zwycięzcę.

Pierwszy premierowy odcinek uzyskał 1,90% SHR oraz AFF = 140 w grupie mężczyzn z miast powyżej 50 tysięcy mieszkańców.

PREMIERA: w każdą niedzielę, godz. 15:45


Dane: NAM, SHR%, AFF, M 16-49 c50+, 04.09.2016 (odcinek premierowy).

Wymiary przekraczające normę, skomplikowane procesy logistyczne podczas planowania tras, przeszkody mnożące się w szalonym tempie - witamy w świecie „Megatransportów”. Ta ciężka praca wiąże się z wielodniową rozłąką z rodziną, długimi trasami, presją czasu, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością za przewożony towar. W programie widzowie TVN Turbo zobaczą kulisy polskich kierowców, którzy na co dzień pracują za kółkiem kilkutonowych ciężarówek i przewożą ponadgabarytowe ładunki, zmagają się z nietypowym ekwipunkiem, niebezpiecznymi trasami i wymagającymi klientami.

Pierwszy premierowy odcinek uzyskał świetny wynik, aż 5,55% SHR oraz AFF = 196 w grupie mężczyzn z dochodami powyżej 3500 PLN!

PREMIERA: w każdy czwartek, godz. 22:15


Dane: NAM, SHR%, AFF, M 16-49 3500+, 04.09.2016 (odcinek premierowy

„Wszystko co naj…” to seria, w której nie zabraknie przeglądu niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Najwyższe wygrane na loterii i najdroższe rzeczy, na które stać tylko najbogatszych.

Pierwszy premierowy odcinek uzyskał 2,79% SHR oraz bardzo wysoki wynik AFF = 213 w grupie mężczyzn z dochodami powyżej 3500 PLN.

PREMIERA: w każdą niedzielę, godz. 17:45


Dane: NAM, SHR%, AFF, M 16-49 3500+, 04.09.2016 (odcinek premierowy).

Pod koniec września na antenie pojawi się najnowszy dokument TVN Turbo pt.  „Bezwypadkowa okazja”. Każdy z nas marzy o bezwypadkowym aucie, z niskim przebiegiem i po „starszej pani, co tylko w niedzielę do kościoła jeździła”. Niestety, rzeczywistość jest brutalna i za każdą okazją kryją się kłopoty. O tym, jak powstają „prawdziwe okazje” często w przydomowych warsztatach handlarzy, opowiedzą dwaj eksperci  - Adam Klimek i Krzysztof Róg.

W programie prowadzący pokażą m.in. losy wymarzonego auta używanego od momentu zakupu powypadkowego egzemplarza, przez wszelkie naprawy umożliwiające ukrycie jego przeszłości aż po dostosowanie wyposażenia do wymagań nowego klienta i końcową sprzedaż.

PREMIERA: 25 września, niedziela, godz. 10:10

Na antenę powrócą również  flagowe pozycje stacji TVN Turbo – „Automaniak” oraz „Samochód marzeń: kup i zrób”.

W najnowszym sezonie „Automaniaka” na widzów czeka między innymi pojedynek trzech szybkich kompaktowych aut. Do walki o miano najlepszego hot hatcha staną: Ford Focus RS, Audi RS3 i Mercedes A 45 AMG. Będą współczesne pickupy: Ford Ranger, SsangYong Actyon oraz Nissan Navara. Powieje też luksusem - w jednym z odcinków pojawią się Mercedes S500, BMW 7 oraz Jaguar XJ.

Czwórka prowadzących Rafał Jemielita, Jarek Maznas, Patryk Mikiciuk i Marcin Prokop wywróci wszystko do góry nogami i sprawdzi, jakie możliwości tak naprawdę drzemią ukryte pod maską!

PREMIERA: od 2 października, niedziela, godz. 11:30

Na antenę powraca również jeden z najpopularniejszych programów – „Samochód marzeń: kup i zrób”, a razem z nim niezwykłe samochody oraz ich niezwykli właściciele, którzy znów pojawią się w warsztacie Adama Klimka.

W najnowszej, dziesiątej już serii pojawią się m.in.: Chevrolet Camaro, Renault 5 Turbo czy Porsche 911. Prawdziwym wyzwaniem stanie się Ford Scorpio Cosworth, do którego znalezienie części okaże się nie lada sztuką. O przetrwanie będzie też walczył Ford Taunus z 1971 roku.

PREMIERA: od 2 października, niedziela, godz. 10:30