TVN Style – wzrost udziałów o ponad 60% od początku roku 2012

Na drugim miejscu znajduje się TLC z wynikiem 0,93% w tej samej grupie. W grupie komercyjnej wzrost udziałów stacji wyniósł 64% porównując udział w listopadzie do udziałów na początku roku 2012. W grudniu z pewnością nie zabraknie kolejnych ciekawych pozycji programowych.

TVN Style przygotowała dla swoich widzów wiele świątecznych niespodzianek. Będzie w czym wybierać! „Kurs gotowania z Gordonem Ramsayem”, specjalny odcinek „Sekretów chirurgii” i świąteczne wydanie „Pani gadżet”. To nie wszystko! Będziemy wspominać „Niezapomniane chwile 2012”, a w Sylwestra odwiedzimy „Przyjaciółki z Miami”.

23 grudnia na antenie TVN Style prawdziwa gratka dla wszystkich fanów „Sekretów chirurgii”. W specjalnym odcinku „Maria Czubaszek idzie pod nóż”, bohaterka opowie o swoim udziale w programie i, z wrodzonym wdziękiem, wypowie się na temat operacji plastycznych. To jeszcze nie koniec premier!

31 grudnia w TVN Style pierwszy odcinek reality show „Przyjaciółki z Miami”. Rozpocznij kolejny rok z gospodyniami domowymi z Miami.

Daj się uwieść TVN Style w świąteczny czas!

Dane: NAM, I, XI 2012, SHR% A16:49