TVN STYLE - UDANY START JESIENNEJ RAMÓWKI & KOLEJNE NOWOŚCI NA ANTENIE!

Stacja TVN Style utrzymuje się na pozycji lidera wśród kobiecych kanałów z bardzo dobrymi wynikami w grupie docelowej (kobiety 16-49 z miast) z udziałem na poziomie 1,66%. Kanał znacząco wyprzedził swoją konkurencję, w tym m.in. Polsat Cafe, który odnotował SHR% na poziomie 0,45%. Tak dobre wyniki stacji mają swoje odzwierciedlenie z doskonale dobranych pozycjach programowych – znanych i lubianych polskich kontynuacjach oraz jesiennych nowościach!

 

Dane: NAM, SHR%, W 16-49 c50+, 06:00-23:59, 09.2016.

 

Od początku września widzowie TVN Style mogą oglądać swoje ulubione pozycje programowe, a wśród nich m.in.Dorota Was urządzi”, „Pani Gadżet”, „Sablewskiej sposób na modę”.

W każdą sobotę prowadząca program „Dorota Was urządzi”, podpowiada jak w krótkim czasie i przy ograniczonym budżecie przeprowadzić niezwykłą metamorfozę swojego wnętrza. Dotychczas wyemitowane odcinki premierowe osiągnęły bardzo dobre wyniki oglądalności, SHR = 5,90% w atrakcyjnej dla reklamodawców grupie kobiet zarabiających ponadprzeciętne dochody.

Emisja: w każdą sobotę, godz. 16:45

Dane: NAM, Programmes, SHR%, W 16-49 3500+, 03.09-03.10.2016, emisje premierowe.

 

Czwartkowy wieczór należy do „Pani Gadżet” i Anny Nowak-Ibisz, która z pasją szuka, wybiera i testuje gadżety, które zaskoczą niejednego widza TVN Style. Premierowe odcinki programu mają bardzo dobre wyniki oglądalności zarówno wśród kobiet z miast, SHR = 3,85%, jak również kobiet zarabiających ponad 3500 PLN, SHR = 4,16%.

Emisja: w każdy czwartek, godz. 22:25

Dane: NAM, Programmes, SHR%, W 16-49, c50+, W 16-49 3500+, 08.09-29.09.2016, emisje premierowe.

 

W najnowszej serii „Sablewskiej sposób na modę” Maja Sablewska zadba o wygląd nie tylko kobiet, ale również mężczyzn! Dla każdego uczestnika dobierze odpowiednią stylizację i zaprezentuje proste, modowe sztuczki, które pomogą im się odnaleźć w świecie mody. Premierowe odcinki odnotowały wysoki udział w grupie kobiet z miast, SHR = 3,28%.

Emisja: w każda niedzielę, godz. 12:15

Dane: NAM, Programmes, SHR%, W 16-49, c50+, 04.09-02.10.2016, emisje premierowe.

 

Na antenie zagościły również nowości – „W dobrym stylu” z Małgorzatą Rozenek-Majdan, „Wychować i nie zwariować” z Pauliną Krupińską oraz „Bez planu” z Hanną Lis.

Program „W dobrym stylu” to skarbnica domowych sekretów i skutecznych patentów. Wystarczy zastosować choć część z nich, a życie stanie się lepiej zorganizowane i po prostu stylowe. Format został bardzo dobrze przyjęty i doceniony przez swoje widzki, co przekłada się na udział w oglądalności, SHR = 4,47%!

Emisja: w każda sobotę, godz. 17:30

Dane: NAM, Programmes, SHR%, W 16-49, c50+, 03.09-01.10.2016, emisje premierowe.

 

Drugą nowością, która pojawiła się pod koniec września na antenie TVN Style jest program „Wychować i nie zwariować”, w którym Paulina Krupińska, świeżo upieczona mama i absolwentka pedagogiki wraz ze znanym pediatrą Pawłem Grzesiowskim pomogą odnaleźć się rodzicom w nowej roli. Dwa pierwsze premierowe odcinki mają bardzo dobry indeks dopasowania do kobiet z miast, AFF IX = 239.

Emisja: w każda sobotę, godz. 18:15

Dane: NAM, Programmes, AFF, W 16-49 c50+, 24.09-01.10.2016, emisje premierowe.

 

W ubiegłą sobotę Hanna Lis wyruszyła w podróż „Bez planu”, w którym zwiedza świat … od kuchni. Włochy, Szwecja, Portugalia czy Rumunia to tylko niektóre ze smakowitych przystanków w jej niezwykłej podróży. Jedno jest pewne! Tego widzowie TVN Style nie znajdą w przewodnikach i książkach kucharskich! Pierwszy premierowy odcinek uzyskał bardzo dobre dopasowanie, AFF IX = 273.

Emisja: w każda sobotę, godz. 11:45

Dane: NAM, Programmes, AFF, W 16-49 c50+, 08.10.2016, premiera.

 

Ale to nie koniec! Niebawem ruszają kolejne nowości TVN Style, a wśród nich „Sekrety doliny Inków”, „Sztuka uwodzenia”, dwa dokumenty Magdy Gessler, „Pyszne Peru” i „Historie więzienne”, „Modelki 3.0” orazHotele marzeń”.

W programie „Sekrety doliny Inków” Paulina Krupińska odwiedziła Świętą Dolinę Inków położoną w peruwiańskich Andach. Na swojej drodze spotkała wiele wyjątkowych kobiet, które pokażą jej, jak wygląda ich codzienne życie.

Premiera: 30 października, niedziela, godz. 16:15

 

Przez gąszcz miłosnych zaułków, pułapek, podstawowych zasad, które czasami trzeba umiejętnie złamać, przeprowadzą widzów goście programu „Sztuka uwodzenia”. Swoją wiedzą podzielą się psychologowie oraz trenerzy na co dzień zajmujący się uczeniem „zawodowego” podrywu.

Premiera: 31 października, poniedziałek, godz. 22:25

 

Kolejnymi jesiennymi nowościami TVN Style są dokumenty Magdy Gessler – „Pyszne Peru” oraz „Historie więzienne”.

„Pyszne Peru” jest relacją restauratorki z pobytu w Ameryce Południowej, w której miała okazję odwiedzić „kulinarną stolicę świata” – Limę, w której krzyżują się tradycje kuchni andyjskiej, amazońskiej i smaki charakterystyczne dla wybrzeży Pacyfiku.

Premiera: 6 listopada, niedziela godz. 16:15

 

„Historie więzienne” to drugi dokument zrealizowany podczas pobytu restauratorki w Ameryce Południowej. Wstrząsająca historia Maćka, który został złapany przez peruwiańską policję z kilogramem kokainy w żołądku i zamknięty w jednym z najokrutniejszych więzień w Peru, nie pozwoliła Magdzie Gessler przejść obojętnie.

Premiera: 11 listopada, piątek, godz. 23:30

 

W programie „Modelki 3.0” widzowie poznają trzy generacje modelek. Paryż, Mediolan, Warszawa. Światowe wybiegi, ekskluzywne bankiety, ciekawi ludzie, ale także ciągłe życie na walizkach, ciężkie sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach i nieregularne zarobki. Jak naprawdę wygląda świat wielkiej mody widziany oczami znanych polskich modelek? Sprawdzi to Renata Kaczoruk.

Premiera: 17 listopada, czwartek, godz. 23:40

 

 „Hotele marzeń” to program, w którym kochająca podróże Anna Dereszowska wraz z kamerą TVN Style odwiedzi niesamowite i wyjątkowe punkty na mapie całego świata, w których można wypocząć i nacieszyć się oryginalnymi propozycjami dla szukających wrażeń turystów.

Premiera: 19 listopada, sobota, godz. 12:00