TVN STYLE – ŚWIETNE WYNIKI WIOSENNEJ RAMÓWKI I PROPOZYCJE NA JESIEŃ!

Kanał zamknął sezon wiosenny w pięknym stylu! Udziały stacji w atrakcyjnej grupie kobiet z miast w maju wyniosły aż 1,45% SHR, z kolei jej zasięg osiągnął ponad 9,7 mln. TVN Style w wakacje nie zwalnia tempa i szykuje mocną ofertę programową na jesień. Wśród niej znajdą się znane i uwielbiane pozycje, które wiosną cieszyły się rewelacyjnymi wynikami oglądalności. W ramówce nie zabraknie programów takich jak: SOS Sablewska od stylu (3,8% SHR)), I nie opuszczę Cię aż do ślubu(3,4% SHR), Co nas truje (2% SHR) czy Pani Gadżet (1,9% SHR), To jednak nie wszystko – już od września na kanale pojawią się zupełnie nowe produkcje, które z pewnością przyciągną przed telewizory mnóstwo widzów!

Już w październiku na kanale TVN Style pojawi się najnowszy program Agaty Młynarskiej Eks-tra zmiana. Premierowy cykl przyjdzie z pomocą kobietom, które po ciężkich chwilach związanych z rozwodem potrzebują odmiany w swoim życiu. Metamorfozie zostanie poddany nie tylko ich wygląd, ale także ich domowe wnętrza, które wciąż przywołują niechciane wspomnienia. Bohaterkami programu będą kobiety i mężczyźni w różnym wieku, reprezentujące odmienny styl życia. Każda z nich z odmienną historią związaną z rozwodem: spowodowanym zdradą, różnicą charakteru czy pragnieniem usamodzielnienia się. W programie wezmą udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni.  Opowiedzą oni  swoje historie związane z rozwodem: spowodowanym zdradą, różnicą charakteru czy pragnieniem usamodzielnienia się. )​

W przemianie wspierać ich będzie Agata Młynarska, empatyczna dziennikarka, wraz z doświadczonym stylistą wnętrz oraz uznanymi specjalistami medycyny estetycznej.

Premiera: październik 2018

Jesienią na antenie TVN Style pojawi się druga odsłona programu Zaskocz mnie! Poprzednia seria cieszyła się ogromną popularnością i idealnie wpasowała się w gust widzów – AFF programu wyniosło aż 148 w atrakcyjnej grupie kobiet w wieku 16-49 z miast! Jesienią na widzów czeka jeszcze większa dawka emocji i inspiracji. Mistrzyni konspiracji, Ania Lucińska, kolejny raz sprawi, że niemożliwe stanie się możliwe, a najskrytsze marzenia nabiorą realnych kształtów. Program Zaskocz mnie! podpowie jak z pomysłem i niewielkim nakładem pieniędzy przygotować niezapomnianą niespodziankę dla ukochanej osoby.

Premiera: wrzesień 2018

Kolejną odsłonę będzie miał także program z udziałem Uli Chincz – Misja ratunkowa. To dzięki niej zakurzone i zaniedbane mieszkania znów zaczną zachęcać do odwiedzin. Program pełen porad dotyczących sprzątania, majsterkowania i wystroju wnętrz to idealna propozycja dla widzów, którzy pragną zadbać o swoje cztery kąty i uczynić je funkcjonalnymi i przytulnymi. Poprzednia seria odnotowała świetne wyniki oglądalności – jej udziały w grupie docelowej kobiet w wieku 16-49 z miast wyniosły ponad 2,4% SHR.

Premiera: wrzesień 2018

Dane: NAM, SHR% W 16-49C50+, AFF W 16-49C50+ vs A 16-49, premiery, COV A4+ V.2018