TVN STYLE - SUKCES WIOSENNEJ RAMÓWKI ORAZ START PRODUKCJI NOWOŚCI JESIENNYCH

W sezonie wiosennym TVN Style utrzymało pozycję lidera kanałów kobiecych z bardzo dobrymi wynikami w grupie docelowej (kobiety 16-49 z miast) z udziałem na poziomie 1,3%. Następny w kolejności kanał o podobnym profilu - TLC zanotował w tej grupie 0,97% udziału. Na trzeciej pozycji znajduje się Polsat Cafe z wynikiem 0,39% SHR.

Rekordowe udziały TVN Style zawdzięcza między innymi własnym hitowym produkcjom, między innymi  „Metamorfozom Doroty Szelągowskiej” – 7,4% SHR i ponad 64000 AMR oraz „Szalonemu Tokio” – 2,5% SHR i 29000 AMR.

Jesienią pojawią się kolejne nowości pełne inspiracji i porad na temat zdrowia, urody a nawet ślubów! Z pewnością zostaną przyjęte przez widzki kanału równie entuzjastycznie, co poprzednie. Wśród nich tematyka, jakiej jeszcze nie było w TVN Style – program pod roboczym tytułem „Ślubne rewolucje”, który poprowadzi znana tancerka, ale również ekspertka od wesel, Izabela Janachowska. Premierowo pojawi się również program „Cofnij czas”, który pomoże uczestnikom odmłodzić swój organizm oraz odzyskać zdrowie i witalność. Zobaczymy także „W poszukiwaniu piękna”, zrealizowany we współpracy z Klientem Skin Clinic, program o medycynie estetycznej. Kontynuacją serii cieszących się wysoką oglądalnością filmów dokumentalnych TVN Style będzie „Prokop w Korei”, w którym zobaczymy prezentera odkrywającego nieznane oblicze tego niezwykle ciekawego azjatyckiego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na jesienne produkcje TVN Style!

DANE: NAM, SHR% W16-49c50+; 1.03-31.05.2015