TVN STYLE – START RAMÓWKI PEŁNEJ GWIAZD

TVN Style to lifestylowy kanał dla kobiet; dzięki merytorycznemu, jakościowemu i emocjonującemu kontentowi notuje w tej grupie bardzo dobre wyniki oglądalności – SHR = 1,4%, indeks dopasowania AFF = 176 i COV za Q1 = 10 mln! To stacja, w której widzowie dostają to, czego najbardziej potrzebują – wsparcie, rozmowę oraz prawdziwe emocje. Kanał stawia na własne, oryginalne produkcje, odpowiadające na zmieniające się potrzeby widzów. Bogata oferta rodzimych produkcji to wielki atut kanału – a tych nie zabraknie w wiosennej ramówce!

Jedną z nich jest nowy sezon programu Agaty Młynarskiej, która pomogła już wielu osobom otrząsnąć się po rozwodzie i rozstaniu z ukochaną osobą. W drugiej serii „Eks-tra zmiany”, prowadząca ponownie będzie wspierać kobiety i mężczyzn, którzy potrzebują w swoim życiu zmian. Razem z Krzysztofem Miruciem, znanym i cenionym architektem, Agata pomoże bohaterom odnaleźć się w nowej rzeczywistości i urządzić na nowo przestrzeń wokół siebie. Rozwódkom i rozwodnikom specjaliści od urody i stylu zaproponują pomoc w zmianie wizerunku i udowodnią, że nowe życie po rozwodzie naprawdę istnieje!

Format cieszy się dużą popularnością wśród widzek stacji – najlepiej oglądany odcinek, wyemitowany 16 kwietnia przyciągnął przed telewizory blisko 84 tys. widzów (SHR = 5,8%, AFF = 304)!
Emisja: od 1 kwietnia, poniedziałek, godz. 22:25

W kwietniu ruszył także program „Gwiazdy prywatnie”, w którym Ula Chincz odwiedza m.in. znaną prezenterkę Agatę Młynarską, króla disco-polo Tomasza Niecika, ekspertkę z dziedziny zdrowego żywienia Darię Ładochę oraz gwiazdę rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej - Margaret. Czego tym razem dowiemy się o gwiazdach z pierwszych stron gazet? W zaciszu swoich mieszkań porozmawiają o planach na przyszłość i marzeniach, sukcesach i porażkach, pamiątkach rodzinnych, pasjach, a także o domowych zwyczajach. Nie zabraknie zabawnych anegdot i łez wzruszenia. Pierwszy odcinek serii, którego bohaterką była Agata Młynarska, obejrzało ponad 120 tys. widzów z grupy komercyjnej, a indeks dopasowania w grupie kobiet z miast to aż 265 (SHR = 5,7%).
Emisja: od 17 kwietnia, poniedziałek, godz. 22:25

To nie koniec premier - wkrótce na antenie TVN Style będziemy mogli zobaczyć program „Tu jest pięknie”, prowadzony przez znaną i uwielbianą Dorotę Szelągowską. Dorota odwiedzi zachwycające miejsca w Polsce, o których istnieniu często wiedzą jedynie nieliczni. Dziennikarka odkryje przed widzami tajemnice najpiękniejszych zakątków w Polsce, udowodni, że nie trzeba szukać raju na drugim końcu świata. Pośród bajkowych krajobrazów z ogromną pasją opowie o luksusowych wnętrzach i szalonych pomysłach architektonicznych. Jednym słowem Dorota udowodni, że w Polsce jest wiele fascynujących miejsc, w których naprawdę jest pięknie!
Emisja: od 12 maja, niedziela, godz. 9:55

Pod koniec miesiąca zapraszamy widzów na premierowy odcinek najsmaczniejszego programu tej wiosny – „Subiektywny ranking smaków”. Pokażemy czym wyróżniają się kuchnie poszczególnych rejonów globu, dla których deserów warto zgrzeszyć, co wypada zjeść na ulicy podróżując po świecie oraz czym zagryźć smutek. Dowiemy się również, co stanowi największe wyzwanie dla kubków smakowych, a także jakie kulinarne sceny filmowe najbardziej zapadły nam w pamięć! Listę kilkudziesięciu najsmaczniejszych potraw, składników i dań przedstawimy w „Subiektywnym rankingu smaków”!
Emisja: od 28 kwietnia, niedziela, godz. 9:20

Dane: NAM, 01.01-24.04.2019; SHR % W 16-49 C50K+; AFF W 16-49 C50+ vs A 16-49; COV % Q1 2019 TI.