TVN Style rozkwita nawet jesienią!

„Sekrety chirurgii”, „Idealna niania”, „Pyszne 25”, „Najsztub słucha”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Niezwykłe strony życia”. TVN Style ma wiele twarzy. Zobacz, którą z nich pokaże jesienią.

W nowym sezonie TVN Style przygotowała dla widzów wiele nowości. 7 września o godz. 22.30 zadebiutuje na antenie pierwsze w Polsce reality show o operacjach plastycznych. „Sekrety chirurgii” to jedyna okazja, żeby śledzić pracę renomowanej kliniki chirurgii dr. Marka Szczyta od kuchni, odkryć sekrety lekarzy i najbardziej intymne tajemnice pacjentów. Nadszedł czas na ostre cięcie! To nie jedyne wstrząsające reality show w TVN Style. 
„Idealna niania” (premiera: 20 września, godz. 21.45) pokazuje kulisy pracy osób zajmujących się dziećmi. Podczas nieobecności rodziców, ukryta kamera śledzi każdy krok opiekunek i pokazuje sceny, które często mrożą krew w żyłach. 
Jesień w TVN Style to także nowi prowadzący. Anna Starmach, która kocha jeść i uwielbia  gotować, pokaże, jak w 25 minut przygotować niezwykłe dania. I to za 25 złotych! Po prostu 
„Pyszne 25” (premiera: 22 września, godz. 13.00). Piotr Najsztub zada wiele kłopotliwych i intymnych pytań kobietom z pierwszych stron gazet. 
Czy Wenusjanki i Marsjanie są w stanie się ze sobą dogadać? Zapraszamy na międzyplanetarny talk show „Najsztub słucha” już 10 września o godz. 22.15. 
Tym razem „Klinikę urody” otworzy Ewelina Rydzyńska. Postara się pomóc bohaterkom, które cierpią z powodu problemów związanych ze swoją urodą i zdrowiem (premiera: 2 września, godz. 12.45). 
Katarzyna Bosacka „Wie, co je i wie, co kupuje”. Znana bywalczyni sklepów spożywczych postanowiła dodatkowo zająć się domowymi produktami, których używamy na co dzień. Mopy, żarówki, buty, folia aluminiowa. Prowadząca jak zwykle dokładnie przeczyta oznaczenia na opakowaniach i na pewno nie da się oszukać! (premiera: 2 września, godz. 11.30). 

Na antenie TVN Style pojawią się także premierowe odcinki kultowych programów: „Miasto kobiet”, „Pani Gadżet” i „O tym się mówi”. Zobaczymy trzynasty sezon „Magla towarzyskiego” oraz dziesiąte, jubileuszowe wydanie „W roli głównej”. 
W nowej serii „44 niezapomnianych...” będzie naprawdę obciachowo. Celebryci i języki obce, afery „sutkowe”, medialne kłótnie, „ustawki” z paparazzi i mięsny jeż. Nie zabraknie także programu „Smakuj świat z Pascalem”, który w poszukiwaniu kulinarnych przygód wybierze się do Gruzji, Meksyku oraz na Maderę i Kretę. 

W sezonie jesiennym TVN Style stawia także na cykle dokumentalne z całego świata. „Niezwykłe strony życia” (premiera: 4 września, godz. 23.00) to niesamowite historie zwyczajnych Polaków.To przełomowe decyzje i momenty, które zmieniły bieg ich życia. W specjalnym paśmie zagranicznym „Prawdziwe historie” pokażemy m.in. oblicza prostytucji oraz historię kobiety, która została dotkliwie okaleczona przez domowego pupila. Zastanowimy się nad przyczynami popularności operacji plastycznych w Chinach i zbadamy zjawisko botoksowego szaleństwa.  Nie zabraknie niesamowitychdokumentów o zwierzętach. Zobaczymy narodziny słonia, szalejące małpy z sąsiedztwa oraz pudle nie z tej ziemi. Wśród nowości zagranicznych pojawi się także Gok Wan w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem zajrzymy do jego kuchni. Życzymy przyjemnego gokowania z „Kuchnią chińską według Goka”. Piekielny Gordon Ramsay zabierze nas w podróż po Stanach Zjednoczonych. Prowadzący weźmie w swoje ręce najbardziej zaniedbane 
i odpychające hotele. W żadnym z nich nie chcielibyście spędzić nocy, a już na pewno nie odważylibyście się zjeść śniadania. Jak demoniczny kucharz sprawdzi się w nowej roli? Zobaczcie „Piekielny hotel Gordona Ramsaya” 2 września o godz. 16.30. Widzowie TVN Style będą mogli przejść także „Ekstremalny kurs piękna” (premiera: 1 września, godz. 14.35) u szalonego trenera oraz podejrzeć pracę „Weterynarza przyszłości”. Spędź jesień z TVN Style. Nie będzie nudno!