TVN Style rośnie, a wiosenna ramówka rozkwita!

W lutym TVN Style osiągnęło udział na poziomie 1,3% w grupie kobiet w wieku 16-49 lat z większych miast (wzrost +17% vs. II 2012). W grupie kobiet 16-49 lat stacja osiągnęła 1,1% SHR% (wzrost +47% vs. II 2012) i był to najwyższy udział w lutym wśród kobiecych kanałów!

Kanał dobrze przygotował się do nowego sezonu. Aż cztery nowości rozkwitną na wiosnę w ramówce TVN Style! Wszystkie będą kobiece, stylowe i wciągające!

Pierwsza nowość, to program Kasi Bosackiej, która nie tylko wie, co je, ale ma też niemałe doświadczenie jako matka. Teraz, w czwartej ciąży, w programie "O Matko!" chce podzielić się swoim doświadczeniem z innymi kobietami, zwłaszcza tymi, które spodziewają się pierwszego dziecka.

Premiera: 2 marca, sobota, godz. 17:00

Kolejna, znana już mediom, nowość to pierwszy program Agnieszki Szulim na antenie stacji TVN Style. Dziennikarka poprowadzi autorski program "Stylowy magazyn", w którym - z zaproszonymi gośćmi - poruszy najważniejsze tematy dla płci pięknej.

Premiera: 2 marca, sobota, 17:30

Na antenę TVN Style powracają z nowym programem Olga Kwiecińska i Agata Ziemnicka. W programie "Szczypta smaku" pokażą, jak jeść oryginalnie, prosto i zdrowo.

Premiera: 6 kwietnia, sobota, 12:50

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Jeśli tak jak większość Polek, obawiasz się, czy zdążysz przygotować wszystko perfekcyjnie i czy nie zanudzisz gości kolejnym mazurkiem, koniecznie zobacz nowy program Ani Starmach "Pyszna Wielkanoc".

Premiera: 2 marca, sobota, 12:55

Daj się uwieść wiosną przez TVN Style: http://www.tvnstyle.pl/programy

Dane: NAM, II 2012, II 2013, A 16-49, W 16-49 c50k+, W 16-49