TVN STYLE – RELACJA ZE ŚLUBU KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE JUŻ W MAJU!

Wiosenna oferta programowa TVN Style cieszy się niezwykłą popularnością! Dzięki świetnie dopasowanej ramówce kanał uzyskał udziały na poziomie 1,3% SHR! Imponujący jest także zasięg, jaki stacja osiągnęła w marcu – dotarła aż do 10, 2 mln widzów. A już w maju TVN Style szykuje dla widzów coś naprawdę specjalnego! Swoją polską premierę będzie miała relacja ze ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle! Tego nie można przegapić!

W maju na widzów czekają kolejne, premierowe odcinki programu „SOS – Sablewska od stylu”. W nowym programie Maja Sablewska rzuca modowe koło ratunkowe wyjątkowym bohaterkom, tym samym zmieniając ich dotychczasowe życie. W metamorfozie towarzyszą im najbliżsi, którzy wraz z Mają diagnozują i stawiają czoła ich największym, nie tylko modowym, problemom. „SOS Sablewska od stylu” to wyjątkowy program pełen mody, niespodzianek i wzruszeń!
Premiera: niedziela, godz. 12:15

Wiosna to idealny czas na zmianę swojego życia, porzucenie niezdrowych przyzwyczajeń i rozpoczęcie zdrowego stylu życia! Z pomocą rusza niezastąpiona Kasia Bosacka, która w TVN Style pokazuje „Co nas truje”. Prowadząca wyłowi z codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Wspólnie z lekarzami i innymi specjalistami pokaże wszystkim podpowie, jak dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych. Pora zadbać o siebie i swoich bliskich!
Premiera: niedziela, godz. 11:30

Najbardziej kobiecy program w TVN Style - „Warsztat urody” jest idealną propozycją dla każdej kobiety! To właśnie w nim ekspertki pomagają bohaterkom w walce z defektami urody, które utrudniają im życie i wpędzają w niemałe kompleksy. Nad metamorfozą każdej z pań czuwa Małgorzata Rozenek-Majdan. Prowadząca bierze sprawy w swoje ręce i pomaga im odzyskać atrakcyjny wygląd oraz dobre samopoczucie.
Premiera: sobota, godz. 17:30

Dane: NAM, Q1 2018, SHR% W 16-49 C50+, COV A4+ III.2018.