TVN Style: Pierwsze odcinki nowego programu "Szczypta smaku" już na antenie!

TVN Style niezmiennie zajmuje pierwszą pozycję w dotarciu do kobiet. W pierwszym kwartale 2013 roku kanał wygenerował najwyższe udział oglądalności w grupie kobiecej zamieszkującej większe miasta. W marcu wyniósł on 1,45%, a wiosenna ramówka w TVN Style wciąż rozkwita.

Od 6 kwietnia na ekranie mamy okazję oglądać nowy program kulinarny „Szczypta smaku”, którego premierowy odcinek uzyskał rekordowy udział oglądalności = 3,6% w grupie kobiet z miast. Przed telewizorami zasiadło ponad 26 300 kobiet o tym profilu.

Nie wiecie jak zaskoczyć teściową na rodzinnym obiedzie? Co przygotować na romantyczną kolację we dwoje? Olga Kwiecińska i Agata Ziemnicka wywołały już niejedną rewolucję na talerzu. W nowym programie zachęcają widzów do eksperymentowania w kuchni i poszukiwania nowych smaków.

Olga Kwiecińska do perfekcji opanowała podstawy gotowania i kuchenne triki. Agata Ziemnicka jest dietetyczką z pasją, która bez wytchnienia wynajduje różne sposoby na to, żeby było zdrowo i smacznie. To właśnie one dwie nadają smak nowemu programowi TVN Style. Gotują nowoczesne i lekkie potrawy wzorując się nie tylko na kuchni tradycyjnej. Każdy odcinek jest pełen inspiracji z innego zakątka świata. Olga i Agata sprawdzą, jak gotują prawdziwe włoskie mammy oraz zaserwują tradycyjne francuskie pyszności. Nie zabraknie też fantazyjnych słodkości...

Gotowanie ze „Szczyptą smaku” jest łatwe, przyjemne i zdrowe. Prowadzące udowodnią, że przyrządzenie fantastycznych dań nie wymaga niezwykłych umiejętności i ogromnej ilości czasu. Co przygotować szybki lunch? Jak zachwycić rodzinę niezwykłymi kanapkami?

To nie wszystko! Według Agaty i Olgi nowoczesna kuchnia jest przede wszystkim zdrowa. Prowadzące wezmą pod lupę każdy składnik i odkryją, jaki ma wpływ na nasze samopoczucie. Pokażą jak zastąpić te niezdrowe produkty, bardziej wartościowymi. Doskonały format dla widzów a tym samym reklamodawców.

Agata i Olga nieźle namieszają w TVN Style!

 

Dane: NAM, W 16:49 z miast 50 tys.+