TVN STYLE – NIEKWESTIONOWANY LIDER JESIENNEJ RAMÓWKI KANAŁÓW LIFESTYLE

Jesień w TVN Style rozpoczęła się naprawdę pięknie! Nowe produkcje skutecznie przyciągnęły przed telewizory widzów, dzięki czemu kanał od września uzyskał aż 1,2% SHR% w grupie kobiet z miast. Co więcej, zasięg stacji wyniósł we wrześniu aż 8,2 mln! To doskonały dowód na to, że TVN Style nie ma sobie równych wśród kanałów lifestylowych w Polsce. Stacja nie zwalnia dotychczasowego tempa i proponuje widzom spędzenie jesieni w towarzystwie ich ulubionych programów. Jedną z najchętniej oglądanych jesiennych nowości jest pełen emocji i pozytywnych wibracji program randkowy „Zanim Cię zobaczę”. Dotychczas wyemitowane odcinki premierowe uzyskały udziały na poziomie 1,3% SHR% w grupie kobiet z miast i bardzo wysoki indeks dopasowania do wspomnianej grupy AFF = 208. W roli prowadzącej występuje doskonale znana widzom TVN Style Gabi Drzewiecka, która tym razem daje się poznać w nieco innej, romantycznej odsłonie. W każdym odcinku pomaga singielce, która musi wybrać jednego spośród trzech kandydatów. Jest jednak pewien haczyk! Kobieta dokonuje wyboru nie widząc mężczyzn, a jedynie oglądając na ekranie świat przedstawiony z ich perspektywy.
Emisje: niedziela, 22:15

Dużą popularnością cieszy się także najnowszy program Agaty Młynarskiej „Eks-tra zmiana”, który choć swoją premierę miał na początku października już zyskał grono fanów. Świadczą o tym udziały sięgające 1,5% SHR% w kobiecej, miejskiej grupie widzów. Świetna formuła programu ma swoje odzwierciedlenie także w dużym dopasowaniu do jakościowej grupy kobiet z miast, które potwierdza AFF = 316! Wyjątkowy, pełny emocji format udowadnia, że życie po rozwodzie się nie kończy, a dopiero zaczyna. Prowadząca wraz z architektem wnętrz, Krzysztofem Miruciem i specjalistami medycyny estetycznej odmienia życie bohaterów zmieniając ich wygląd, psychikę i wnętrza mieszkań.
Emisje: poniedziałek, 22:25

Do wzięcia życia w swoje ręce zachęca także Małgosia Rozenek-Majdan, która w swoim programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” zaprasza widzów do poznania kulisów swojego życia prywatnego i zawodowego. Prowadząca pomaga uczestniczkom osiągnąć zadowolenie ze swojego wyglądu i dodać im pewności siebie. Przeprowadza je przez metamorfozę dotyczącą nie tylko urody, ale również związaną z postrzeganiem siebie w związku i w pracy. Widzowie TVN Style uwielbiają programy ukazujące przemiany kobiet, a także takie, które uchylają rąbka tajemnicy ze świata gwiazd, co potwierdzają udziały dotychczas wyemitowanych odcinków równe 2,1% SHR% i wysokie AFF=257!
Emisje: sobota, 17:00

Na antenie nie brakuje także nowych serii uwielbianych przez widzów programów, takich jak: „Afera fryzjera” z udziałami SHR% = 1,7%, „Misja ratunkowa” Uli Chincz, która odnotowuje udziały równe 2,5% SHR% czy „Co nas truje” – program o udziałach równych 1,7% SHR%, w którym Kasia Bosacka demaskuje niezdrowe produkty. Wniosek może być tylko jeden – TVN Style to świetny pomysł na jesienne dni!

Dane: NAM, 01.09.-15.10.2018, SHR% W 16-49C50+, COV A4+, Programmes, SHR% W 16-49 C50+, AFF W 16-49C50+ vs A 16-49, premiery.