TVN STYLE – MNÓSTWO NOWOŚCI W JESIENNEJ RAMÓWCE!

TVN Style ogłasza pełną gotowość na sezon jesienny! Latem kanał cieszył się ogromną popularnością, co pozwoliło na odnotowanie wysokich udziałów - aż 1,4% SHR (W 16-49C50+). Co więcej, wakacyjna ramówka wpasowała się w oczekiwania widzów, co potwierdza wysokie AFF=163. Teraz nadchodzi czas na nową, jesienną odsłonę stacji TVN Style. Już niebawem na kanale pojawi się nowy program Agaty Młynarskiej - „Eks-tra zmiana”, w którym prowadząca udowodni, że życie po rozwodzie wcale się nie kończy, a dopiero zaczyna! Z kolei program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” odkryje przed widzami realia codziennego życia gwiazdy. W programie randkowym „Zanim cię zobaczę” Gabi Drzewiecka pomoże uczestniczkom wybrać kandydata na partnera całkowicie „w ciemno”!

 

Eks-tra zmiana

Już w październiku na kanale TVN Style pojawi się najnowszy program Agaty Młynarskiej Eks-tra zmiana. Premierowy cykl przyjdzie z pomocą kobietom, które po ciężkich chwilach związanych z rozwodem potrzebują odmiany w swoim życiu. Metamorfozie zostanie poddany nie tylko ich wygląd, ale także ich domowe wnętrza, które wciąż przywołują niechciane wspomnienia. W programie wezmą udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni.   Opowiedzą oni  swoje historie związane z rozwodem: spowodowanym zdradą, różnicą charakteru czy pragnieniem usamodzielnienia się. W przemianie wspierać ich będzie Agata Młynarska, empatyczna dziennikarka, wraz z doświadczonym stylistą wnętrz oraz uznanymi specjalistami medycyny estetycznej.

 

Poczuj się jak Małgosia Rozenek

W nowym programie Małgosia Rozenek zachęci widzów do wzięcia życia w swoje ręce. Prowadząca pomoże uczestniczkom osiągnąć zadowolenie ze swojego wyglądu i doda im pewności siebie. Przeprowadzi je przez metamorfozę dotyczącą nie tylko urody, ale również związaną z postrzeganiem siebie w związku i w pracy. Małgosia Rozenek uchyli także rąbka tajemnicy i zabierze uczestniczki do świata swoich zawodowych i prywatnych spraw.

Premiera: 15 września, sobota, godz. 17:30

Zanim cię zobaczę

Już jesienią czarująca Gabi Drzewiecka pomoże uczestniczkom nowego programu w podjęciu niezwykle trudnych decyzji. W każdym odcinku „Zanim cię zobaczę” singielka wybierze jednego spośród trzech kandydatów. Wyboru dokona jednak nie widząc mężczyzn, a jedynie oglądając na ekranie świat ukazany z ich perspektywy, dzięki kamerkom w które będą oni wyposażeni. Dopiero w finale programu, po poznaniu wybranka, okaże się czy serce było dobrym doradcą. Jedno jest pewne już teraz: takiej dawki emocji nie można przegapić!

Premiera: 2 września, niedziela, godz. 22:15

Dane: NAM, 01.07.-19.08.2018, SHR% W 16-49C50+, AFF W 16-49C50+ vs A 16-49