TVN STYLE - LIDER KOBIECYCH STACJI Z POLSKIM KONTENTEM - STARTUJE Z WIOSENNĄ RAMÓWKĄ

Już od marca  kanał TVN Style startuje z wiosenną ramówką, jak zawsze pełną intensywnie  kobiecych i uwielbianych przez widzów programów – w tym sezonie znajdą się w niej AŻ 22 WŁASNE PRODUKCJE! Widzowie zobaczą zarówno nowości, jak i te doskonale już znane tytuły, które w ubiegłym roku przyniosły kanałowi rekordowe udziały.

Zarówno polski kontent, jak i wysokie parametry mediowe generowane przez stację dają reklamodawcom szerokie możliwości efektywnego dotarcia do najbardziej atrakcyjnej komercyjnie grupy kobiet z większych miast. TVN Style zapewnia średni miesięczny zasięg na poziomie 53%, co daje dotarcie do ponad 445 000 kobiet z TG W16:49c50+ . Dla porównania z parametrami Polsat Cafe – drugiej stacji z polskim kontentem - różnica w udziale kanałów to 1,42% dla TVN Style vs 0,48% dla Polsat Cafe, co potwierdza bezkonkurencyjność kanału TVN Style pod względem kontekstowej, niestandardowej komunikacji marki precyzyjnie skierowanej do kobiet, przy jednoczesnym wysokim sprofilowaniu (indeks dopasowania w grupie w grupie kobiet 25-49 z miast powyżej 50 tysięcy wynosi  206).

A co wiosną na antenie? Po krótkiej przerwie powrót wyczekiwanych przez widzów formatów „Sekrety chirurgii”, „Szczypta smaku” i „Smakuj świat z Pascalem”. Kontynuowane będą flagowe pozycje, jak: „Klinika urody” z nową prowadzącą Pauliną Krupińską, „Sablewskiej sposób na modę”, „Stylowy magazyn”, „Miasto kobiet” oraz popularny cykl 66 pod tytułem „Walka płci”.

Wśród propozycji na wiosnę znajdą się nowe są serie, m.in.: „W obcym ciele” oraz „Matki za kratami”, dokument „Poza szlakiem: Kuźniar w Rio” oraz na deser - program „Słodka rywalizacja”.

Wiosna w TVN Style to także liczne programy zagraniczne oraz dokumenty. Na widzów czekają nowe tematy m.in.: „Toksyczne biuro”, „Szkoła pod obserwacją”, czy „Uliczny szpital”. Wśród dokumentów są m.in.: „Odzyskać wzrok”, „Cherry i sekrety wyprzedaży”, „Chcę zmienić swoje ciało”.

TVN Style – intensywnie kobieca stacja dla kobiet.

Dane: NAM, 2013, W16:49 c50+, SHR%, COV%, RCH; AFF IX W25:49c50+ vs A16:49 za I’14