TVN STYLE: kwitnie na wiosnę! W tygodniu majowym udział = 1,26%

 

 

Dla kobiet z większych miast ‘majowo’ = ‘stylowo’. Stacja TVN Style w tygodniu majowym przyciągnęła przed telewizory największą liczbę kobiet w wieku 16-49 z miast powyżej 50 tys. mieszkańców ze wszystkich stacji kobiecych. Udział TVN Style w tej grupie w tygodniu 29 IV – 5 V wyniósł 1,26%. Jest to o 12% więcej niż wynik TLC w tym samym okresie.

A co w dalszych dniach maja czeka widzów TVN Style? Prawdziwe wiosenne szaleństwo!

Na antenie pojawi się aż kilkanaście zagranicznych nowości, a wśród nich: jeden z najchętniej oglądanych programów w Wielkiej Brytanii - „Hotel gwiazd”, reality show „Brutalne kulisy agencji modelek”, seria „Niezwykłe porody” oraz poruszające dokumenty z różnych zakątków świata.

Tego jeszcze nie było! Gordon Ramsay, Mary Portas i Gok Wan w jednym programie! Ulubieńcy widzów przejmą władzę nad jednym z brytyjskich hoteli i zatrudnią w nim chwilowo bezrobotnych celebrytów. Żaden z nich nie ma doświadczenia w pracy w hotelarstwie, ale udowodnią, że wiara i ogrom pracy czynią cuda. Gordon Ramsay zostanie menadżerem restauracji, baru i siłowni hotelowej. Mary Portas zajmie się zarządzaniem pokojami, recepcją i spa. Gok Wan będzie odpowiedzialny za wszelkiego rodzaju imprezy organizowane w hotelu. Wszyscy mieli tylko tydzień na szkolenie i rozpoczęcie pracy na swoich stanowiskach. Każdego dnia hotelowa restauracja tętni życiem, goście meldują się, rezerwują pokoje oraz oczekują obsługi i rozrywki na wysokim poziomie. Czy wszyscy klienci będą zadowoleni? („Hotel gwiazd”, premiera: 26 maja, niedziela, godz. 12.50).

Na antenie TVN Style pokażemy także najbardziej niesamowite historie porodów z różnych zakątków świata. Jak to jest urodzić dziecko z dala od szpitali i bez asysty personelu medycznego? Susan O’ Brien rodziła na środku morza. Poród Christine odbył się na poboczu drogi. Więcej nieprawdopodobnych przypadków zobaczycie w serii „Niezwykłe porody” już od 18 maja (sobota), godz. 20.25.

Billy Robbins ma 19 lat i waży pół tony. Jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jego rodziny. Matka od dziecka przekarmiała swojego syna, okazując mu miłość właśnie w taki  sposób. W tej chwili Billy jest całkowicie uzależniony od swojej opiekunki. Dokument „Mój syn waży pół tony” pokazuje skomplikowaną relację między matką i synem, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, schudnąć i zacząć normalnie żyć. Czy uda mu się odzyskać wolność i uniezależnić się od matki? (premiera: 24 maja, piątek, godz. 20.40).

Tego samego dnia zadebiutuje na antenie reality show pokazujący pracę jednego z najbardziej znanych szpitali dziecięcych w Irlandii. Personel placówki spotyka się z niezwykłymi przypadkami, robiąc wszystko, by ocalić małych podopiecznych. Kamery towarzyszą lekarzom, sanitariuszom i pielęgniarkom przez całą dobę. Widzowie mogą zobaczyć walkę o każdego pacjenta, łzy szczęścia i rozpaczy. „Szpital dziecięcy w Dublinie” już od 24 maja (piątek), godz. 22.30 w TVN Style.

W maju także nowi goście u Magdy Mołek, która zadaje pytania i słucha. Stwarza niepowtarzalną atmosferę. Koncentruje się na rozmowie. Jej gość jest zawsze „W roli głównej”. W maju z zupełnie innej strony zaprezentuje widzom między innymi Andrzeja Grabowskiego, który lubi serial, ale nie znosi, gdy ludzie witają go na ulicy: cześć Ferdek! W jakiej roli chce być zapamiętany: „jak ma się taką twarz jak moja, to ja mogę grać tylko charakterystyczne role”. Jest dumny z postaci, jaką stworzył w „Pittbulu”, ale nie lubi oglądać siebie na ekranie: „Jak patrzę to mnie obrzydzenie bierze. Nie rozumiem, jak ludzie mogą mnie oglądać”.  Jego pasją jest gotowanie (pasztet a'la Grabowski powstaje całą noc). Kulinarny talent docenia rodzina: żona i dwie dorosłe córki, Katarzyna i Zuzanna. Obie poszły w ślady ojca i są aktorkami (premiera: 20 maja, godz. 22:20).

Zapraszamy!

Dane: NAM, SHR%, 29 IV – 5 V 2013, W 16:49 c50+