TVN STYLE – KOLEJNY DOBRY ROK STACJI!

Rok 2016 zakończył się dla stacji TVN Style sukcesem. Średni udział w grupie kobiet z miast wyniósł 1,4%, tym samym stacja niezmiennie zajmuje 1 miejsce wśród kanałów kobiecych. Warto również zwrócić uwagę na ostatni kwartał, który przyniósł 14% wzrost rok do roku oraz udział na poziomie 1,4% w grupie rozliczeniowej (W16-49 c50+). Podsumowując cały rok 2016, zakończył się on wzrostem na poziomie 9% w stosunku do roku 2015.

NAM: 12.2016, SHR%, W16-49 c50+; 2016 vs. 2015, SHR%, W16-49 c50+.

TVN Style to stacja, która ma wiele do zaoferowania swoim widzom. Przez cały miniony rok zaskakiwała NOWOŚCIAMI. Także w ostatnich miesiącach obfitowała w premiery. Wśród nich pojawił się program „MAGIA Y”, w którym znany polski iluzjonista i mentalista - Magik Y, swoimi sztuczkami zaskakuje widzów oraz gwiazdy biorące udział w show. Sprawia, że zaczynają kwestionować otaczającą ich rzeczywistość… Nie da się natomiast zakwestionować wyników programu, który podczas premierowej emisji - 24 grudnia o godz. 21:45 wygenerował 1,2% udziału w rynku. Także druga z nowości „SZTUKA UWODZENIA” sprawdziła się wyśmienicie. Pierwsza emisja premierowa z 26 grudnia, z godz. 14:20 wygenerowała średni udział na poziomie 2,9% w grupie kobiecej z miast (W16-49 c50+), a całe pasmo emitowane w tym dniu, w godzinach 14:20- 17:05 składające się z 6 odcinków, uzyskało SHR = 1,3% w tej samej grupie.

NAM: emisja premierowa 24.12.2016, SHR%, W16-49 c50+; emisja premierowa 26.12.2016, SHR%, W16-49 c50+.

Rok 2017 również zapowiada się ciekawie. W sezonie wiosennym pojawi się kilka NOWOŚCI, wśród nich program o tematyce ślubnej „W CZYM DO ŚLUBU?”. Poprowadzi go znawczyni i fascynatka mody ślubnej – IZABELA JANACHOWSKA, która we współpracy z profesjonalnymi konsultantami, pomoże pannom młodym i ich najbliższym w wyborze odpowiedniej kreacji na ten wyjątkowy dzień. Podpowie również w jaki sposób dobrać makijaż, fryzurę oraz dodatki, aby z klasą i bez wątpliwości powiedzieć „TAK”. Wśród eleganckich wnętrz, w towarzystwie  praktycznych porad oraz specjalistów, którzy podpowiedzą jak uniknąć modowych wpadek, każda bohaterka programu poczuje się wyjątkowo!

Kolejną nowością są „MISTRZOWIE PODRYWU”. Gwiazdą programu będzie Marcin Szabelski - specjalista od relacji damsko – męskich, autorytet w sprawach flirtu i uwodzenia. Na co dzień prowadzi kursy dla mężczyzn chcących zdobyć tę tajemną wiedzę. W programie „MISTRZOWIE PODRYWU” taką szansę dostanie ośmiu panów. Zostaną oni poddani treningowi, który pomoże im zmierzyć się ze słabościami, poznać prawdę o sobie samym i własnych niedoskonałościach. Wszystko po to by stać się pewnym siebie, szarmanckim facetem, mogącym zaimponować najbardziej atrakcyjnej kobiecie. Widzki TVN Style będą miały okazję zobaczyć, jakie triki mężczyźni są gotowi zastosować, żeby zdobyć ich serca. I czy to faktycznie działa?

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć także program „UWIKŁANE” będący cyklem historii napisanych przez życie. Będą to opowieści o silnych kobietach, które musiały zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz przeciwnościami losu. Zawalczyć o spokój, szczęście, miłość oraz o własną godność. Cykl „UWIKŁANE” będzie zdecydowanie różnił się od emitowanych programów paradokumentalnych. Tutaj przewodnikiem będą bohaterki, na których twarzach rysują się emocje: gniew, bezsilność, rozpacz. Opowieści bohaterek urozmaicone zostaną krótkimi scenkami fabularyzowanymi, a całość utrzymana będzie w konwencji filmu dokumentalnego.

W sezonie wiosennym stacja zaprezentuje również program o przewrotnie brzmiącym tytule INSTRUKCJA OBSŁUGI KOBIETY”. Mężczyźni znają się na wszystkim, a najbardziej na… kobietach. Czy aby na pewno? Filip Chajzer obnaży ich niewiedzę, sam postara się zrozumieć meandry damskiego świata i na własnej skórze spróbuję się przekonać jak to jest choć w 1% … być kobietą. Każdy odcinek rozpocznie sonda. Spotkani na ulicy panowie zmierzą się z pytaniami dotyczącymi jednego z aspektów kobiecego świata. Oryginalne, zaskakujące, a czasem kompletnie przewrotne odpowiedzi z pewnością zaskoczą niejedną panią. Prowadzący postara się więc jak najlepiej zgłębić wiedzę z danej dziedziny. Poświęci się nie tylko teorii, ale i zajęciom praktycznym. W niezwykle zabawny sposób dowiemy się czy mężczyźni potrafią odróżnić piersi naturalne od sztucznych oraz w jaki sposób kupują bieliznę dla swoich partnerek. Dlaczego jak ognia unikają słowa „okres” i ilu z nich uważa, że miesiączka naprawdę trwa miesiąc.  Sprawdzimy, czy kobiety rzeczywiście zbyt długo robią makijaż i jak szybko potrafią zrobić to panowie. Ile w imię piękna jest w stanie przecierpieć płeć brzydka i jakich zabiegów boi się najbardziej. Czy „wieczne odchudzanie” wpisane jest tylko w kobiecą naturę? Wreszcie, co tak naprawdę faceci wiedza o seksie. Czy poza własną przyjemnością potrafią zadowolić kogoś jeszcze? „INSTRUKCJA OBSŁUGI KOBIETY” to cała prawda o kobietach widziana oczami mężczyzn.

Wiosną antenę TVN Style odwiedzi także znana i lubiana Magda Gessler. Restauratorka pojawi się w programie „KULINARNE PODRÓŻE MAGDY GESSLER”, w którym to wyruszy w podróż do Meksyku. Pokaże tamtejszą współczesną kuchnię, uznawaną za jedną z najpopularniejszych na świecie. Zaprezentuje sekrety ikonicznych potraw, jak guacamole czy tortille, odkryje też zaskakującą, kontrowersyjną stronę kuchni meksykańskiej.

Ostatnią z prezentowanych w nadchodzącym sezonie NOWOŚCI będzie „PASCAL W KRAJU BASKÓW”. Znany kucharz, Pascal Brodnicki zabierze widzów do krainy niepowtarzalnych smaków i pięknych krajobrazów. Słynne sery, znane na całym świecie winnice i świeże owoce morza to tylko część dziedzictwa kulinarnego Basków. Region wyróżnia się także wyjątkowymi krajobrazami, złocistymi plażami, skalistymi klifami oraz wysokimi górami. Jednak dla Basków najważniejsze jest jedzenie. Mieszkańcy tego regionu regularnie spotykają się, żeby wspólnie gotować, eksperymentować ze smakami i tworzyć kulinarne arcydzieła. Podczas swojej podróży, Pascal odwiedzi m.in. znaną restaurację „Elkano”, która w ofercie ma jedynie grillowane owoce morza. Mimo tak ograniczonego menu, lokal ma już na swoim koncie jedną gwiazdkę Michelin. Czy Pascalowi uda się odkryć sekret tego sukcesu?

Wiosna to także znane z poprzednich sezonów propozycje programowe, które na stałe zagościły w sercach widzów. Wśród kontynuacji TVN Style zaprezentuje programy: „W DOBRYM STYLU”, „SEKRETY LEKARZY”, „AFERA FRYZJERA”, APETYT NA MIŁOŚĆ”, DOROTA WAS URZĄDZI”, I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU”, „PANI GADŻET”, „SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ”, „WIEM CO JEM, WIEM CO KUPUJĘ” ORAZ „BEZ PLANU”.  Zapraszamy wiosną do TVN Style!