TVN Style bije rekordy udziałów i prowadzi wśród kobiecych kanałów tematycznych (SHR% = 1,75% w TG W16:49 z miast >50tys. mieszkańców)

Jesienna ramówka okazała się sukcesem. We wrześniu stacja odnotowała rekordowe wyniki  1,75% udziału w grupie kobieciej z miast powyżej 50 tys. mieszkańców oraz 1,03% w grupie komercyjnej A 16:49. Kanał osiąga bardzo wysoką dynamikę rozwoju. Porównując SHR% września 2012 do września roku poprzedniego stacja odnotowała wzrost o prawie 100% w grupie komercyjnej. Aktualnie TVN Style jest liderem kanałów kobiecych pod względem zarówno udziałów, jak i zasięgu generowanego w grupach W 16:49 c50tys. + (COV%=51% ), jak i A16:49 (COV% = 37%). Kolejny miesiąc zapowiada się równie obiecująco.

W październiku poza kontynuacją spektakularnych formatów własnej produkcji stacja TVN Style przygotowała wyjątkową nowość  - „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” Tytuł nie jest przypadkowy - zobaczymy w niej polską supermodelkę i prowadzącą program „Top Model. Zostań modelką” - Joannę Krupę. Tylko miesiąc po premierze w USA! Reality show śledzi życie siedmiu najbardziej wpływowych kobiet z Miami. Jedno jest pewne. Będzie gorąco!

Miami nigdy nie zasypia. Wystawne bankiety, aukcje, szalone imprezy, spotkania towarzyskie i zakupy na Ocean Drive. Reality show „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” śledzi życie towarzyskie, zawodowe i rodzinne najbardziej znanych kobiet na Florydzie. Prawniczki, supermodelki, dentystki celebrytów i aktorki. Łączą je drogie ciuchy, bujne życie towarzyskie,  szybkie samochody, gorące temperamenty i przystojni faceci. Ze śmietanką towarzyską Miami na pewno nie można się nudzić! Program „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” to niepowtarzalna okazja, żeby zajrzeć do ich domów i ....sypialni. Z kim się spotykają? Jak spędzają czas? Gdzie się bawią? Co spędza im sen z powiek? Jesteście ciekawi, jak wygląda życie gospodyni domowej z Miami? Przekonajcie się już 22 października. Tylko w TVN Style!

Źródło: NAM, IX 2012; IX 2012  SHR%; COV%  (A 16-49; W 16 – 49 z miast powyżej 50tys. mieszkańców)