TVN STYLE bije rekordy oglądalności

W kwietniu br. TVN Style pokonała konkurencję i jest najchętniej oglądanym kobiecym kanałem lifestylowym. W tygodniu 7-13 maja osiągnęła rekordowe wyniki oglądalności.

Kanał tematyczny oglądało wówczas 2,3 mln widzów, a udział w rynku w grupie docelowej (16 - 49l.) wyniósł, aż 0,97% (SHR%).

Od jesieni 2011 roku oglądalność TVN Style stale rośnie. W marcu kanał tematyczny oglądało ponad 2 miliony widzów, a udział w grupie komercyjnej wyniósł 0,62% (SHR%). W kwietniu oglądalność wzrosła do prawie 2,5 miliona widzów, a udział kanału w rynku wyniósł 0,77% (SHR%). W porównaniu z kwietniem ubiegłego roku udział TVN Style wzrósł o ponad 50%. W ostatnim miesiącu widzowie najchętniej wybierali program „Wiem, co jem”, w którym Katarzyna Bosacka dzieli się wiedzą na temat produktów spożywczych oraz bezlitośnie obnaża chwyty speców od marketingu. W czołówce znalazły się także dokumenty podróżnicze „Wojciech Cejrowski. Boso” oraz ciesząca się dużą popularnością nowość - „Perfekcyjna Pani Domu”, która od pierwszego odcinka znajduje się w czołówce najchętniej oglądanych programów tego kanału. Pod koniec czerwca, w niedzielne popołudnia zadebiutuje na antenie TVN. Małgorzata Rozenek już zbiera chętnych bałaganiarzy do drugiej edycji programu, która na antenie TVN Style już jesienią.

A co stacja przygotowała na nadchodzące letnie dni?
1 czerwca na pierwsze samodzielne, zagraniczne wakacje wyjadą brytyjskie nastolatki. Pozbawione opieki bez wahania rzucą się w wir szalonej zabawy. Całonocne imprezy, kolorowe trunki, liczne znajomości to tylko część z rozrywek cieszących się wolnością małolatów. Niestety nic nie trwa wiecznie! Na koniec każdego odcinka głównych bohaterów czeka niespodzianka – spotkanie z rodzicami, którzy dzięki ukrytej kamerze obserwowali ich wakacyjne wybryki. Będzie się działo! Reality – show „Słońce, woda, totalna swoboda” już od 1 czerwca, w każdy piątek o godz. 22.30.

W czerwcu będzie można zobaczyć także niesamowity film dokumentalny „Pudle nie z tej ziemi” (premiera 10.06, niedziela, godz.13.15). Pies z różową sierścią w żółte kropki? Pudel wyglądający jak lew? Ambicje psich opiekunów sięgają naprawdę wysoko zwłaszcza, kiedy ich podopieczni biorą udział w konkursach piękności.

Czerwiec to idealny miesiąc, żeby przejść na „Sexy dietę” i wziąć się za siebie przed zbliżającymi wakacjami. Jak to zrobić? Australijskie ekspertki potrafią odmienić życie każdej kobiety. Zdradzą jak zmienić nawyki żywieniowe, odzyskać energię i poczuć się naprawdę atrakcyjnie. Zacznij „Sexy dietę” z TVN Style już 5 czerwca o godzinie 20.30.

Dane: NAM, A16:49