TVN STYLE – BARDZO DOBRE WYNIKI STACJI I KOLEJNE NOWOŚCI W RAMÓWCE!

Stacja TVN Style niezmiennie cieszy się wysokimi wynikami oglądalności! W grupie docelowej kanału (kobiety 16-49 z miast) jego udziały plasują się na poziomie aż 1,5%! Co więcej, dzięki doskonale dobranym propozycjom programowym kanał wciąż odnotowuje wysoki wskaźnik dopasowania do jakościowej grupy widzów AFF = 166.

Na początku października na antenie pojawiła się trzecia seria programu „W dobrym stylu”, w którym prowadząca Małgosia Rozenek-Majdan wraz ze swoimi gośćmi i ekspertami z różnych dziedzin podpowiada gotowe rozwiązania na wiele domowych problemów. Jak szybko przyrządzić efektowne i pyszne danie, kiedy pojawiają się niespodziewani goście? Co zrobić, żeby dziecko nauczyło się robienia porządków? Jak zrobić automatyczną konewkę, która podleje nasze rośliny? „W dobrym stylu” to program, który ułatwi życie każdej kobiecie. Dzięki niemu wszystko stanie się prostsze, lepiej zorganizowane i po prostu stylowe. Pierwszy premierowy odcinek uzyskał bardzo dobre wyniki oglądalności, w grupie docelowej kanału W16-49 c50+, SHR = 3,3%, AFF = 158.

Premiera: sobota, godz. 17:30

W ubiegłą sobotę zadebiutował nowy program „Gwiazdy prywatnie”, w którym Ula Chincz sprawdzi nie tylko jak mieszkają znani i lubiani, ale odkryje także jacy są naprawdę - poza kamerami i błyskami fleszy, w domowym zaciszu.  Gwiazdy najczęściej możemy podziwiać przy okazji oficjalnych premier i ich spacerów po czerwonych dywanach, ale to tylko część ich życia. Jakie są prywatnie? Co jest dla nich ważne? Takie sekrety osoby z pierwszych stron gazet mogą zdradzić tylko prowadzącej. Przed widzami TVN Style drzwi do swoich mieszkań otworzą m.in. Kasia Sokołowska, Kasia Bosacka, Karolina Korwin Piotrowska, czy Beata Kozidrak.

Premiera: sobota, godz. 22:30

Pod koniec października stacja wyemituje wstrząsający dokument Anity Werner „Odbite z rąk świetlistego szlaku”. Emocjonujący i wzruszający materiał ukaże realia życia w wiosce odbitej z rąk peruwiańskich terrorystów.

Premiera: 29 października, niedziela, godz. 18:15

Na kanale nie brakuje także znanych i uwielbianych przez widzów programów, takich jak: „Pani Gadżet”, „Beauty ekspert”, „I nie opuszczę Cię, aż do ślubu”, czy „Sablewskiej sposób na modę”.

Dane:  NAM, Q3 2017, 07.10.2017, SHR% A16-49c50+, AFF  W16-49c50+ vs A 16-49