TVN STYLE – 1,4% SHR NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU & WIOSENNE NOWOŚCI!

Choć nowy sezon dopiero nabiera tempa, kanał TVN Style już osiąga rewelacyjne wyniki oglądalności! Stacja znakomicie rozpoczęła nowy rok odnotowując udziały na poziomie aż 1,4% SHR! Co więcej, zasięg stacji objął ponad 10,6 mln widzów. A to dopiero początek… Już w marcu na antenie TVN Style pojawi się szereg wiosennych nowości, którym nie oprze się żadna kobieta!

W ubiegły wtorek swoją premierę miał program „Zaskocz mnie!”, który odnotował świetne wyniki oglądalności! Dopasowanie formatu do grupy docelowej kanału – kobiet w wieku 16-49 z miast sięgnęło aż AFF=350! Nowy program udowadnia, że niespodzianki nigdy nie wychodzą z mody, a fantastycznych wspomnień nie da się kupić! Mistrzyni konspiracji – prowadząca, Anna Lucińska sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, a najskrytsze marzenia nabierają realnych kształtów. W każdym odcinku prowadząca ma niewiele czasu, żeby wspólnie z bohaterem programu zorganizować wydarzenie, które na zawsze zostanie w pamięci nie tylko obdarowanego, ale także pomysłodawcy. Skok ze spadochronem? Romantyczna kolacja nad jeziorem? Jazda czołgiem, a może wyścigi samochodowe? To nie wszystko! Tu ograniczać nas może tylko własna wyobraźnia. Jedno jest pewne! Emocje i nieoczekiwane zwroty akcji gwarantowane!
Emisje: wtorek, godz. 22:25

Kolejną dawkę emocji dostarczy zupełnie nowy program – „SOS Sablewska od Stylu”. Każdy wie, że zdumiewające metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej, ale jeszcze nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że umie je przeprowadzić w zaledwie 48 godzin! Tym razem prowadząca skupi się na bohaterkach zabieganych, realizujących się zawodowo i prywatnie, którym brakuje czasu dla samych siebie. Spotkanie z Mają Sablewską to dla nich szansa na oderwanie się od codzienności, skupienie na swoich potrzebach i odkrycie własnego stylu, który odzwierciedli ich osobowość. Prowadząca zadba o to, by wizerunek bohaterek pasował do ich charakteru i sprawił, że poczują się atrakcyjne i gotowe na podbój świata!
Emisje od 18.03, niedziela, godz. 12:15

Zupełnie inna misja przypadła tej wiosny Uli Chincz, która nie boi się żadnych wyzwań! W programie „Misja ratunkowa” będzie musiała zmierzyć się z kurzem, plamami i ogromnym bałaganem. Wszystko po to, by bohaterowie jej programu w końcu cieszyli się mieszkaniem, do którego zawsze chce się wracać. Na początku każdego odcinka prowadząca będzie musiała rozwiązać prawdziwą zagadkę detektywistyczną. Ula będzie musiała szybko zdiagnozować problemy, z którymi zmaga się właściciel mieszkania i ruszyć do niego z „Misją ratunkową”. Zaopatrzona w gadżety do sprzątania i z głową pełną pomysłów, doradzi domownikom, jak zapanować nad wszechobecnym bałaganem. Prowadząca udowodni, że czasem wystarczy kilka prostych patentów, by wnętrze nabrało zupełnie nowego charakteru. Razem z uczestnikiem programu rozpocznie domową metamorfozę, której efekt końcowy często zaskoczy nie tylko samego bohatera, ale także bliskie mu osoby. Program „Misja ratunkowa” to skarbnica porad i trików dotyczących sprzątania, majsterkowania czy wystroju wnętrz. Dzięki niemu, każdy widz będzie mógł zapanować nad domowym chaosem. Idzie wiosna – czas na zmiany!
Emisje: sobota, godz. 16:45

Na swoją premierę tej wiosny czeka także nowy program Kasi Bosackiej, która już 18.03. na antenie TVN Style pokaże „Co nas truje”. Prowadząca odwiedzi polskie rodziny, sprawdzi co kryje się w ich lodówkach i wyłowi z ich codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Wspólnie z lekarzami i innymi specjalistami pokaże wszystkim „Co nas truje” i podpowie jak dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych. W końcu wiosna to najlepszy czas by zadbać o siebie i swoje zdrowie!
Emisje: od 18.03, niedziela, godz. 11:30

Dane: NAM, SHR, W 16-49 C50K+, 01.01.-25.02.2018; COV A4+, I 2018; AFF A 16-49 vs W 16-49C50K+