TRAVEL CHANNEL SZYKUJE WIDZÓW NA DALEKIE I BLISKIE PODRÓŻE!

Travel Channel to kanał, który bawi, edukuje i prezentuje unikalne podejście do podróżowania. Przenosi widzów w najodleglejsze zakątki świata, razem z nimi poszukuje kulinarnych inspiracji i rozkochuje w innych kulturach. Jest doskonałym kanałem poradnikowym, zdradza sposoby na tanie i luksusowe wakacje, spokojne oraz ekscytujące wyprawy.

3 grudnia wystartował nowy program „Patent na podróż”. Dotychczasowe odcinki cieszyły się dużym zainteresowaniem, przede wszystkim w grupie kobiet z dużych miast, gdzie indeks dopasowania wyniósł AFF=233! Nowy program Travel Channel pokazuje widzom alternatywne sposoby podróżowania po całym świecie. Zachęca do kreatywnego podróżowania, będącego nie tylko relaksem i przygodą, ale przede wszystkim ciekawą metodą zdobywania wiedzy o świecie i ludziach, a to wszystko za niewielkie pieniądze.

Kamery Travel Channel wybiorą się do Rumunii, Macedonii czy Kambodży i przestawią widzom porady i patenty na tanie podróżowanie! Prowadzący zaprezentuje sprytne i niebanalne sposoby na zwiedzanie. Będzie spał u lokalnych mieszkańców, złapie „jachtostopa”, wkręci się na tanią wyprawę off-roadową i zamieszka w kamperze. Tylko z plecakiem odkryje miejsca, do których nie docierają duże biura podróży. Pomoże też w prowadzeniu rodzinnego biznesu i połączy to ze zwiedzaniem.

Emisje: poniedziałki, godz. 22.20

Ale to nie koniec nowości! Tej zimy wystartuje zupełnie nowa seria „Cool Gadżet”. Uwielbiany za swoją szczerość i poczucie humoru raper Vienio pokaże widzom to, co kochają najbardziej, czyli testy gadżetów! Bez zadęcia i na luzie odkryje przed widzami Travel Channel świat najnowszych, genialnie pomyślanych podróżniczych wynalazków, dostępnych zarówno na światowych, jak i na polskim rynku. Program pokaże pełne ciekawostek filmowe newsy i mini-felietony ze świata opisujące odkrywcze, niezawodne na różnego typu eskapadach, akcesoria. Większość z nich Vienio sprowadzi i przetestuje sam lub w asyście gości, w niebanalnym studiu urządzonym w reaktywowanym budynku przemysłowym na terenie zabytkowej fabryki. Niejednokrotnie jednak opuści wnętrza i wyjdzie na ulicę, by wspólnie z przypadkowymi przechodniami wypróbować daną, przeznaczoną do używania na powietrzu rzecz, jak np. rower czy drobiazg przydatny w samochodzie.

Dane: NAM, 01-10 XII 2018 AFF W16-49C100+ vs. A16-49, 06:00-25:59