TRANSMISJE Z WYŚCIGÓW MONSTER ENERGY NASCAR CUP SERIES – NA ŻYWO, TYLKO W MOTOWIZJI!

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także zapewnia niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander 'Ostry' Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Przyjazne Motocyklistom sezon 2 – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Aleksandrę Kutz). Motowizja zaprasza również na: Magazyn Motowizja, prezentujący motoryzację z przymrużeniem oka, Magazyn Moto, w którym dziennikarz motoryzacyjny – Marek Wieliński testuje najnowsze i najciekawsze auta, prezentuje relacje z imprez motoryzacyjnych i udziela porad kierowcom oraz Auto na wybiegu – format łączący modę i motoryzację, prowadzony przez Aleksandra Ostrego Ostrowskiego i gościnnie: Karolinę Pilarczyk – Polish Drift Girl, Elizę Gwiazdę, blogera modowego Ireneusza Korzeniewskiego oraz projektanta i stylistę Bjorna Svensona.

Motowizja to także wielkie sportowe emocje: transmisje serii wyścigowych samochodów DTM   i ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup Deutschland, Audi TT Cup.

Na żywo, tylko w Motowizji, transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series. To już drugi rok transmisji z NASCAR – najpopularniejszego motosportu w USA. Przez 40 tygodni w sezonie 2017 śledzimy poczynania kierowców o mistrzowskich umiejętnościach, którzy biorą udział w 36 najważniejszych wyścigach NASCAR Cup Series. Kolejny sezon jest spektakularny i to nie tylko dlatego, że czołowa seria wyścigowa przeszła całkowity rebranding (sponsorem tytularnym została firma Monster), ale z powodu zmian formatu rozgrywania samych wyścigów. Transmisje NASCAR Cup Series w Motowizji odbywają się niemal w każdy weekend, a cotygodniowe, godzinne podsumowanie emitowane są, we wtorki, o godz. 22:00, w paśmie MotoTrend.

W tym sezonie Motowizja prezentuje również nowe magazyny: AutoSpeed, pokazujący podsumowania wyścigów i rajdów samochodowych z całego świata, Zmień bieg! – przewodnik po najnowszych trendach i technologiach w przemyśle motoryzacyjnym, Kroniki sportu motorowego (1950-1975), w którym każdy odcinek poświęcony jest historii jednego roku wyścigowego od lat 50-tych oraz Isle of Man 2016 TT – magazyn w całości poświęcony najbardziej znanym i budzącym ogromne emocje wyścigom motocyklowym.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w jakości HD w UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, w ofercie PLAY NOW oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.