TELETOON+ - W SIERPNIU TITEUF, ANGRY BIRDS, GWIAZDY MUZYKI POP ORAZ PSI GENIUSZ

W sierpniu stacja teleTOON+ przygotowała dla swoich widzów m.in. premierę serialu pt. „Tituef”. Kultowa postać Titeufa znana jest na całym świecie z zabawnych komiksów autorstwa szwajcarskiego rysownika Philippe’a Chappuisa. Titeuf to pełen oryginalnych pomysłów chłopiec, który na drodze do odkrywania dorosłości musi zmierzyć się z wieloma problemami. Jak przystało na łobuziaka często popada w tarapaty, ale dzięki urokowi osobistemu, a czasem zwykłemu przypadkowi, zawsze potrafi wyjść z nich obronną ręką.

Titeuf

Emisja: od 15 sierpnia od poniedziałku do piątku o 7:25 i 16:45 (po 2 odcinki)

 

Rozgrywka między świniami a ptakami z kultowej gry „Angry Birds” trwa! Nowy sezon wystrzałowej animacji to szalona dawka humoru! Trzecia seria to ciąg dalszy zaciekłej rywalizacji wściekłych ptaków i zwariowanych świń. Świniom udało się już kilka razy wykraść jajka, choć ptaki cały czas starają się udaremniać ich niecne plany. Czy tym razem świniom uda się przechwycić i umieścić jajka w garnku Mistrza Chrumkuchni? A może ptaki i świnie wreszcie znajdą wspólny język? Cokolwiek by się nie działo, wiemy jedno… Będzie ciekawie!

teleTOON+ zaprasza na zwariowaną, animowaną serię opartą na popularnej na całym świecie grze „Angry Birds”, uwielbianej zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Serial jest pozbawiony dialogów za to wypełniony niesamowitą akcją. To już trzecia seria niezwykłych przygód walecznych ptaków, które pokochały miliony ludzi na całym świecie.

Angry Birds Toons

Emisja: od 8 sierpnia w poniedziałki i piątki o 7:45 i 17:50

 

Ponadto od 22 sierpnia teleTOON+ zaprasza wiernych widzów na spotkanie w świecie największych gwiazd muzycznych na zupełnie nowe, zwariowane przygody przyjaciółek z zespołu K3! Kim, Kate i Kylie, to trzy zwykłe nastolatki, żyjące niezwykłym życiem. Dlaczego? Są mega znanymi gwiazdami muzyki POP! Przyjaciółki wspólnie przeżywają szalone przygody i najbardziej niezwykłą trasę koncertową, o jakiej słyszeliście! Kate to głos rozsądku w grupie, zawsze chce mieć rację. Kim jest radosna i impulsywna. Kylie widzi dobro we wszystkich i uwielbia kolor różowy. Razem tworzą niezwykłe trio. W trasie towarzyszy im X – ochroniarz i kierowca. X jest poważny i bardzo profesjonalny, z anielską cierpliwością ratuje dziewczyny zawsze, gdy te wpakują się w jakieś kłopoty. Koło zespołu kręcą się też DeeDee i Dwayne, zwani 2D. To przyjaciele piosenkarek, którzy nie rozstają się ze swoimi deskorolkami i zawsze chętnie wciągają dziewczyny w nowe przygody.

K3

Emisja: od 22 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godz. 15:30 i 20:30

 

W drugiej połowie sierpnia na antenie teleTOON pojawi się także Pan Peabody i Sherman Show. Pełen slapstickowego humoru serial został zrealizowany na podstawie kinowego hitu słynnej wytwórni DreamWorks o psie-geniuszu, który wychowuje… chłopca o imieniu Sherman. Pan Peabody, najmądrzejszy pies świata i laureat nagrody Nobla oraz jego najlepszy przyjaciel i zarazem podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami komediowego show, który… bez wątpienia zaskoczy widzów. W tym programie wszystko może się zdarzyć! Prowadzący zapewniają ekscytujące tematy rozmów, porywającą muzykę i gości specjalnych. Oczywiście nie zabraknie też podróży w czasie na pokładzie maszyny skonstruowanej przez laureata nagrody Nobla i doradcę głów Państw – Pana Peabody we własnej osobie.

Pan Peabody i Sherman Show

Emisja: od 18 sierpnia od poniedziałku do piątku 7:00 i 17:00