TELETOON+ ZAPEWNIA WAKACJE PEŁNE ZABAWY!

teleTOON+ latem również zaprasza do zabawy i gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz humor w każdej sytuacji! Wyjątkowa oferta programowa kanału sprawia, że jest on idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (W 4-9) AFF = 136! Spragnieni zabawy widzowie nie będą mogli narzekać na nudę. teleTOON+ zaprasza na wyjątkowe premiery.

MIRETTE NA TROPIE

Pierwsza podróżnicza komedia detektywistyczna na anenie teleTOON+! Mirette to rezolutna dziesięciolatka ze smykałką detektywistyczną. Tajemnicze zniknięcia, podejrzani, pościgi oraz aresztowania to jej pasja. W szukaniu poszlak i dochodzeniu do prawdy pomaga jej wyjątkowy asystent Jean-Pat– leniwy, rudy kot, który uwielbia jeść.

Seria „Mirette na tropie” to niepowtarzalny humor oparty na dowcipnych dialogach. Widzowie mają okazję odkrywać wraz z bohaterami także miasta całego świata – od Paryża po Londyn, Nowy York czy Kair.

Emisja: nowe odcinki od 17.07 od poniedziałku do piątku o 8:45 i17:55

BYSTRY BILL

Animacja dla widzów w każdym wieku opowiadająca o wielkiej podróży małego misia Billa(znanego z kinowych ekranów). Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który zaginął podczas jednej z wypraw. Pewnego dnia mały koala porzuca swój zielony dom i wyrusza w podróż po Australii. Po drodze zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.

Emisja: nowe odcinki od 14.08 od poniedziałku do piątku o 13:40

Dane: NAM, 6:00 – 20:59,  H1 2017, AFF  W4-9 vs A4-12, Adex