TELETOON+ GWARANTUJE ŚWIĘTA PEŁNE ZABAWY!

teleTOON+ zimą również zaprasza do zabawy i gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz humor w każdej sytuacji! Wyjątkowa oferta programowa kanału sprawia, że jest on idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (M 4-9) AFF = 127! Spragnieni zabawy widzowie nie będą mogli narzekać na nudę. teleTOON+ zaprasza na wyjątkowe premiery.

Premiery:

SIOSTRY

Przezabawna seria o przygodach sióstr, które kochają się tak samo jak nie znoszą. Produkcja powstała na podstawie serii komiksowej autorstwa Christophe’a Cazenove’a i Williama Maury.

Nastoletnia Wendy i młodsza o kilka lat Marine są typowymi siostrami – choć ciągle sobie dokuczają, to mimo to bardzo się kochają i nie mogą bez siebie żyć. Młodsza naśladuje starszą i zabiega o jej uwagę, wtrącając się w jej sprawy: randki, imprezy, prowadzenie pamiętnika. Starsza nie pozostaje jej dłużna. A zabiegani rodzice często nie mogą sobie dać rady z szalonymi córkami. Wszystkie niesnaski między dziewczynami jednak idą na bok, gdy którąś z nich spotyka coś przykrego – wtedy okazuje się, że kochają się prawdziwą siostrzaną miłością.

Emisja: od 18.12 pn-pt 10:25/18:30

Nowe odcinki:

TALKING TOM AND FRIENDS

„Talking Tom and Friends” to zabawny serial animowany oparty na popularnej mobilnej aplikacji, w której zwierzęce postacie powtarzają słowa użytkownika.

Tom od zawsze chciał zostać gwiazdą! Niestety wciąż daleko mu do wielkości. Wraz z grupą swoich wspaniałych przyjaciół, uzbrojony w sprzęt komputerowy, niesamowite pomysły oraz niepowtarzalne poczucie humoru staje przed misją zdobycia sławy za wszelką cenę. Tom jako lider paczki razem z Angelą - wschodzącą gwiazdą muzyki pop, Benem - wyjątkowo inteligentnym geekem, psem Hankiem i złośliwym Gingerem rozgrzeją serca widzów, a także rozbawią ich do rozpuku.

Emisja: od 4.12 8:15/19:20

AKADEMIA TAŃCA, SEZON 5

Najnowszy sezon muzycznego serialu, który podbił serca widzów teleTOON+.

W nowych odcinkach Akademia Tańca powita grupę utalentowanych, młodych tancerzy: Alfie, Piper, Sloane, LaTroy, Henry, Amy i Cassie. Napływ debiutantów oznacza kolejne wyzwania dla studia, w którym łączą się pasja, rywalizacja a przede wszystkim miłość do tańca Na ekrany powracają również nasi ulubieńcy. Przyjaciele będą trenować z jeszcze większym zaangażowaniem, aby wzbić się na sam szczyt. Niektórzy staną przed odpowiedzią na trudne pytanie: Czy to, co jest najlepsze dla zespołu, jest na pewno najlepsze dla mnie?

Emisja: od 18.12 pn-pt 21:00

PIGGY TALES, SEZON 4 

Niesforne Zielone Świnie powracają z nowym sezonem pełnym przygód!

W każdym odcinku Świnie muszą zmierzyć się z serią wyzwań i nieoczekiwanych wydarzeń, które prowadzą do zabawnych i kreatywnych rozwiązań. Tym razem wraz z bohaterami zwiedzimy Pig City, gdzie wszystko może się zdarzyć. Na ulicach tego miasta można spotkać różne postaci - od policjantów i złoczyńców po duchy oraz gobliny. Pig City to miejsce, które kryje wiele tajemnic, niespodzianek i nieprzewidywalnych historii.

Serial powstał w oparciu o niezwykle popularną grę Angry Birds, uwielbianą zarówno przez dzieci, jak i dorosłych na całym świecie.

Emisja: od 04.12 pn-pt 8:10

 

Dane: NAM, VII-X 2017, 8:00-23:59, AFF vs A 4-12, Adex