TELETOON+ GWARANTUJE NIEZWYKŁE PRZYGODY I ZABAWĘ NA OKRĄGŁO!

W lutym teleTOON+ zachwyci swoich widzów nowościami! Na antenie kanału pojawi się Mirette na tropie, a także nowe odcinki znanej i lubianej serii Bajgiel i Becia Show. teleTOON+ to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie, zabawa na okrągło oraz humor w każdej sytuacji idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (M 4-9) AFF = 151.
Choć za oknem zima na teleTOON+ panuje gorąca atmosfera!

MIRETTE NA TROPIE

Mirette to rezolutna dziesięciolatka ze smykałką detektywistyczną. Tajemnicze zniknięcia, podejrzani, pościgi oraz aresztowania to jej pasja. W szukaniu poszlak i dochodzeniu do prawdy pomaga jej wyjątkowy asystent Jean-Pat– leniwy, rudy kot, który uwielbia jeść...

„Mirette na tropie” to niepowtarzalny humor oparty na dowcipnych dialogach, a zarazem to pierwsza podróżnicza komedia detektywistyczna w teleTOON+! Wierni widzowie mają okazję odkrywać wraz z bohaterami miasta całego świata – od Paryża po Londyn, Nowy York czy Kair!  

EMISJA: OD 13.02 PN-PT 8:45/18:15

BAJGIEL I BECIA SHOW 

6 lutego na antenie teleTOON+ zagościły nowe odcinki przygód Bajgla – zabawnego psa, a współtowarzyszką jego przygód jest wesoła kotka Becia. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ta wyjątkowo niedobrana para to zabawne rodzeństwo, które w każdym odcinku wpada w niespodziewane tarapaty.

I choć ich intencje zawsze są dobre, to nie udaje im się uniknąć kłopotów, które ściągają na siebie oraz wszystkich dookoła. Odnalezienie tajnej groty na rogu sklepu z lodami czy podróż w czasie to tylko część zabawnych przygód głównych bohaterów. Jak Bajgiel i Becia uporają się ze swoimi osobliwymi przygodami i czy na koniec dnia uda im się dotrzeć o odpowiedniej porze na kolację i pyszne naleśniki mamy? Tego widzowie dowiedzą się z emitowanych od poniedziałku do piątku odcinków serialu "Bajgiel i Becia Show".

EMISJA: OD 6.02 PN-PT 7:25/11:20/17:25

Dane: NAM, Q4 2016, AFF  M4-9 vs A4-12, DayParts