TECHNOLOGICZNE NOWOŚCI W TVN24 BiS

TVN24 BIS to stacja posiadająca wyjątkową ofertę programową obejmującą pełną gamę informacji dla osób zainteresowanych wydarzeniami zagranicznymi, a także kontentem finansowo–biznesowym. Widzowie otrzymują wiarygodny przekaz informacyjny autorstwa uznanych dziennikarzy i redaktorów, którzy analizują w jaki sposób wydarzenia światowe wpływają na życie Polaków oraz polską gospodarkę. Stacja przekazuje najświeższe i najważniejsze informacje z rynków polskich i zagranicznych, wiadomości ze świata oraz analizy i komentarze ekspertów. Kanał jest kierowany do osób zainteresowanych zarówno wydarzeniami zagranicznymi, gospodarką jak i zależnościami polityczno–ekonomicznymi między Polską a światem.

ŚWIAT TECHNOLOGII” to program, który pokazuje jak innowacje zmieniają życie miliardów ludzi.  W każdym odcinku prezentowane są najciekawsze doniesienia technologiczne z różnych branż. Wśród omawianych tematów znajdą się zagadnienia z zakresu osiągnięć technologicznych w medycynie, wirtualnym świecie, astronomii, motoryzacji i wielu innych. Autorzy programu skupiają się także na wynalazkach, dzięki którym firmy mogą zwiększyć swoją produkcję, obniżyć koszty i zarabiać więcej.  

Program „Świat technologii” jest bardzo dobrze dopasowany do męskiej widowni kanału - M25-59 Top Management (AFF = 261). Szeroko dociera także do widzów w wieku 16-49 z miast o ponad przeciętnych zarobkach (AFF = 178).

Premierowe emisje programu „Świat technologii” można oglądać na antenie TVN24 BiS w każdą sobotę o godzinie 12:40! Powtórki w niedzielę o 18:00.

Dane: NAM; Q1 2017; SHR%, AFF vs. A16-49.