Średni udział stacji TVN7 w 2012 na poziomie ponad 5% w grupie komercyjnej odbierającej telewizję naziemna cyfrową.

W grudniu 2012 stacja TVN7 wygenerowała rekordowy udział w grupie A16:49 na poziomie 3,26%. W zimowe sobotnie poranki antenę TVN7 wypełni słodki aromat wypieków. Niesamowicie zdolny cukiernik, Ned, zaprasza na przepyszną porcję serialu „Gdzie pachną stokrotki”.

Głównym bohaterem serialu jest nieśmiały właściciel cukierni – Ned, który posiada nadzwyczajny dar. Jego dotyk potrafi przywrócić martwych do życia. Swoje nadzwyczajne umiejętności wykorzystuje również w pracy. Wystarczy jeden jego dotyk, aby zwiędłe owoce odzyskały dawny blask. Z powodu swych niezwykłych zdolności Ned stroni od ludzi i stałych związków, chociaż chętnie zrobiłby wyjątek dla pięknej kelnerki Olivii Snook (Kristin Chenoweth), ale obawia się, że sprowadzi na nią nieszczęście. Jego spokojne życie cukiernika zmienia się nagle, gdy detektyw Emerson Cod (Chi McBride) odkrywa tajemnicę Neda. Emerson uważa, że Ned może pomóc mu rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji dorobić do skromnych dochodów. Czy można wyobrazić sobie łatwiejszy sposób ustalenia, kto zabił, niż wskrzeszenie ofiary i uzyskanie jej zeznań?

Serial „Gdzie pachną stokrotki” („Pushing Daisies”) to niesamowita, kryminalna baśń w odcinkach opowiadana w odrealnionej scenerii rodem z filmów Tima Burtona. Unikalny, komiksowy styl charakteryzuje całą oprawę wizualną produkcji. Odrobina magii, oryginalny humor i pogoda ducha emanująca z ekranu tworzą jedyne w swoim rodzaju tło dla kolejnych kryminalnych zagadek i uczuciowych perypetii bohaterów.

Do kosztowania tej przepysznej opowieści, telewizja TVN7 zaprasza w każdą sobotę o godzinie 9:05.

Dane: NAM, SHR% 2012; A16:49; A16:49 DTT