SIERPNIOWE PREMIERY W CANAL+ KUCHNIA

CANAL+ Kuchnia to kanał kulinarny, który każdego dnia dostarcza widzom inspiracji do gotowania. Ideą kanału jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia, a także odkrywanie unikalnych smaków i aromatów lokalnego jedzenia z różnych zakątków Ziemi. Wszystko to sprawia, że stacja przyciąga przed telewizory atrakcyjne grupy widzów, co pokazują wskaźniki dopasowania: AFF 311 (W25-59 C50K+), AFF 338 (W20-59 Edu High), AFF 476 (W20-59 Top Management), AFF 204 (W20-59 inc. >3500).  

W sierpniu CANAL+ Kuchnia zaprasza widzów na kulinarną podróż po Japonii „Paul Hollywood w Japonii” oraz na nowy sezon programu „Żołądek czy rozsądek? 8”:

PAUL HOLLYWOOD W JAPONII

Tym razem Paul Hollywood po raz pierwszy w życiu odwiedza Japonię. Nasz mistrz piekarski żył dotąd w przekonaniu, że w tym kraju nie jada się chleba, więc nie jest to raj dla piekarzy. Na miejscu przekona się, czy tak jest naprawdę. Pozna ciekawych ludzi i ich kulinarne zwyczaje, spróbuje lokalnych przysmaków i nauczy się przyrządzać tradycyjne potrawy. Wyjątkowe doznania kulinarne czekać go będą w Tokio, Okinawie i Osace.

EMISJA: OD 1 SIERPNIA, NIEDZIELA GODZ. 14:30

ŻOŁĄDEK CZY ROZSĄDEK? 8

Adrian Richardson i Zoe Bingley-Pullin ponownie spotkają się w kuchni, by zachęcać do swoich odmiennych, wizji gotowania. Każdy odcinek ma temat przewodni – np. orzechy, jajka, ryż, bataty, street food, kuchnia koreańska. Prowadzący zaprezentują własne wersje potraw z wykorzystaniem danego składnika lub pochodzących z wybranej kuchni świata. Czyj przepis bardziej spodoba się widzom?

EMISJA: OD 25 SIERPNIA, OD PON.-PT. GODZ. 16:00

DANE: NAM, Q2 2021, AFF vs A16-49, 06:00:00-25:59:59.