Seria unikalnych dokumentów o Isle of Man TT na antenie Motowizji

W listopadzie Motowizja wyemituje dwa finalne odcinki unikalnej serii Isle of Man TT - Miniona dekada, poświęconej ostatniemu dziesięcioleciu wyścigów na Wyspie Man.

Isle of Man TT - Miniona dekada składa się z sześciu wyjątkowych dokumentów, które opowiadają historie najważniejszych wyścigów i postaci ostatnich lat. Do końca serii pozostały już tylko dwa odcinki, które Motowizja pokaże w dwie kolejne soboty, 14 i 21 listopada o godzinie 21:00. W przedostatnim z nich pt. Wyjątkowe wyzwanie najlepsi kierowcy startujący Isle of Man TT rozłożą na czynniki pierwsze całe okrążenie ulicznego toru. W finalnym epizodzie Najlepsze wyścigi Senior TT ostatniej dekady autorzy przypomną najciekawsze, najbardziej ekscytujące i najbardziej zaskakujące wyścigi klasy Senior TT z lat 2009-2019.

Isle of Man TT jest integralną częścią Motowizji. Relacje z tych niesamowitych zawodów pokazujemy ekskluzywnie na naszej antenie od samego początku. Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację, że tegoroczna edycja się nie odbędzie. Na szczęście nasi widzowie dostaną solidną porcję wrażeń za sprawą serii Isle of Man TT - Miniona dekada. Wyspa Man kryje za sobą wiele niesamowitych historii i jestem pewien, że te, które zaprezentujemy zainteresują niejednego fana motorsportu. – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

  • Isle of Man TT - Miniona dekada - Wyjątkowe wyzwanie – sobota, 14 listopada, godz. 21:00
  • Isle of Man TT - Miniona dekada - Najlepsze wyścigi Senior TT ostatniej dekady – sobota, 21 listopada, godz. 21:00