Rozwijaj swoje pasje z kanałem NTL!

NTL oferuje swoim widzom rozmaite programy  rozrywkowe o różnorodnej tematyce, które pozwalają rozwijać pasje! Na kanale widzowie zobaczyć mogą pozycje związane z gotowaniem, wędkowaniem łowiectwem czy podróżami.

NTL oferuje wachlarz programów o tematyce kulinarnej. Do najpopularniejszych należą Smaki Afryki oraz Dzika Kuchnia. Smaki Afryki to seria, która pozwala na odkrywanie nowych smaków inspirowanych kulturą tamtejszych terenów na tle zapierających dech w piersi krajobrazów. Dzika Kuchnia z kolei to pozycja poświęcona kuchni polskiej. Trzech kucharzy, każdy o innym podejściu do gotowania i innej osobowości mierzy sie ze sobą w przygotowywaniu najwspanialszego mięsa na świecie - dziczyzny. Wyśmienite potrawy i garsć inspiracji to zaledwie skrawek tego co zobaczyć można w programie.

Z kolei Zew Natury to pozycja dla fanów łowiectwa - to niesamowita opowieść ilustrowana pięknymi ujęciami polskiej fauny i flory. Program pokazuje jak funkcjonuje przyroda, jakie występują w niej zależności i dlaczego tak ważne jest dbanie o każdy jej element. Prowadzący w trakcie swoich łowieckich wypraw odkrywa najskrytsze tajemnice natury związane z nią ciekawostki.

W  NTL nie może zabraknąć pozycji dla widzów, których fascynują podróże! Luksusowe podróże to jeden z programów poświęcony tej tematyce. Program ten opowiada o najbardziej kosztownych  wyprawach ukazując przy tym najciekawsze zakątki naszej planety. Widzowie będą mogli zobaczyć podróże na najwyższym światowym poziomie, w najlepszych standardach bez wychodzenia z domu.