ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE NA TELETOON+!

Wraz z początkiem lutego na antenie teleTOON+ pojawi się długo wyczekiwany przez młodych widzów, animowany serial „Kod Lyoko”. Opowiada on o czwórce nastolatków, którzy w świecie 2D są zwykłymi uczniami gimnazjum w Kadic, zaś w wirtualnym świecie 3D zamieniają się w superbohaterów: nieustraszonych Wojowników Lyoko. Emisje serialu od 3 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 19:30 i 21:30, w weekendy o godz. 8:30 i 21:30.

Od 10 lutego na antenie pojawi się kolejna nowość: „Pac-Man i upiorne przygody” z kultowym bohaterem znanej na całym świecie gry. Pac-Man wspólnie z dwójką przyjaciół Cylim i Spiralem muszą ocalić Pac Świat przed armią duchów dowodzoną przez podstępnego Zdracjusza. Nie mogą dopuścić do tego, aby siły zła powróciły z Niższej Krainy i zasiały spustoszenie w Pac Świecie. Istnieje legenda według której jedynie żółty i idealnie okrągły mieszkaniec tej planety może ocalić ją przed zagładą… A tak się składa, że żółty i okrągły jest Pac-Man! To on jako wybraniec musi sprawić, aby Zdracjusz i zastępy duchów zostały powtórnie wygnane do Niższej Krainy. Serial opisujący przygody Pac-Mana emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 8:50 i 15:15, a w weekendy o godz. 14:05 i 17:25.

Na antenę wraca niezwykle popularny serial „Sally Bollywood 2”. Nowa seria przedstawia kolejne przygody 12-letniej dziewczynki hinduskiego pochodzenia, która postanawia założyć własną agencję detektywistyczną. W rozwiązywaniu tajemniczych zagadek pomaga jej najlepszy przyjaciel, posiadający dar jasnowidzenia Doowee McAdam. W każdym odcinku Sally i Doowee starają się rozszyfrować niewyjaśnione przypadki, które przydarzyły się dzieciom uczęszczającym wraz z nimi do lokalnej szkoły. Bohaterowie, wykorzystując najnowsze technologie i przeprowadzając liczne badania, starają się ustalić, co naprawdę się wydarzyło. Para gwarantuje rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanej sprawy w ciągu 24 godzin – oczywiście jeśli zainteresowani mają słodycze, żeby za to zapłacić. Serial osiąga wysokie udziały w grupie dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Średni SHR% w tej grupie docelowej wynosi 2,4%. Nowe odcinki emitowane będą od 1 lutego od soboty do niedzieli o godz. 11:30 oraz 19:40.

Od 2 lutego stacja teleTOON+ będzie emitować już drugą serię swojego autorskiego programu „teleTOON Play”. W nowym sezonie młodzi widzowie będą mogli poznawać najświeższe newsy na temat gier wideo, innowacyjnych technologii, wyjątkowych gadżetów oraz praktycznych, a czasem zaskakujących aplikacji. Twórcy programu będą obecni z kamerą na najważniejszych imprezach związanych z grami. Ponadto pojawią się rozmowy z ekspertami oraz wywiady z twórcami gier wideo. Raz w miesiącu omówiony zostanie najważniejszy tytuł, który ukazał się na przestrzeni minionych tygodni, a w wybranych odcinkach zaprezentowani zostaną ulubieni bohaterowie wirtualnego świata oraz historia gier i gadżetów z nimi związanych. Program emitowany będzie w każdą niedzielę o godz. 15:50.

„teleTOON Play” osiąga bardzo dobre wyniki w grupie chłopców w wieku od 4 do 12 lat. Emisje z 2013 roku uzyskały średni udział na poziomie 1,3%.

Źródło: NAM, SHR%, m 4-12, 09.2013-12.2013, all 4 - 9 07.2013 – 12.2013, 6:00-22:00